HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě

HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě Gratulujeme!
HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě
{loadposition breadcrumb}

HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě

Gratulujeme!

Díky upřímnosti reality show Držte krok s Kardashians, která nás pouští směle do života všech Kardashianek na TV E!, víme, že se Kim a Kanye o sourozence pro North snažili už dlouho. Ano, kromě planých řečí o tom, jak moc by si přáli druhé miminko, jsme se pravidelně dozvídali i to, jak intenzivně na proměně přání v realitu s Kanyem pracují.

Světe, div se, jejich sny byly konečně vyslyšeny. A dokonce už i oficiálně potvrzeny opět díky světově proslulému pořadu.

„Právě jsem dostala krevní testy a jsem těhotná,“ odhaluje Kim překvapené Khloe v teaseru na další díl. Kromě jedné věty, která právě teď koluje světem, se jako už u narození malé North jistě dozvíme v průběhu těhotenství spoustu podrobností a pro otrlé se nakonec jistě nabídne i video záznam z porodu. Nám ale upřímně postačí jedna věta a zajímat nás pak bude už jen to, jestli jde o holčičku nebo kluka...

A co vy? Co si myslíte o propůjčení svého života kamerám na každém rohu? Vyměnili byste své soukromí za slávu, peníze a úspěšný pořad v televizi?

Související články:

10 nejvíc extravagantních dárků, co dostala Kim od Kanyeho
Lenny Kravitz má narozeniny!
Svatba Lady Gaga se blíží: v čempak asi půjde k oltáři?