Angelina Jolie slaví čtyřicátiny!

Angelina Jolie slaví čtyřicátiny! Angelina Jolie slaví čtyřicátiny! A my přejeme vše nejlepší!
Angelina Jolie slaví čtyřicátiny!
{loadposition breadcrumb}

Angelina Jolie slaví čtyřicátiny!

A my přejeme vše nejlepší!

Angelina bývá často označována za super ženu. A asi vážně právem, co myslíte? Skrývá v sobě neuvěřitelnou spoustu talentu i energie. Milující matka, nadaná herečka, režisérka a nádherná žena angažující se v humanitární pomoci. Je zvláštní vyslankyní Vysokého komisariátu OSN pro uprchlíky. Zabývá se hlavně problémy žen, na kterých je pácháno násilí.

Inspiruje mnoho lidí na celém světe a nás bezpochyby také.

Aby toho nebylo málo, byl jí britskou královnou udělen šlechtický titul. A doma v ložnici má Brada Pitta! Také vám tohle shrnutí přijde neskutečné? Máme toho ještě mnohem víc. Před kamerou se Angelina objevuje už od svých sedmi let, umí v tom tedy skvěle chodit. Jako herečku ji proslavil film Ruce od krve. Nyní je držitelkou globů i Oscarů. Mimo herectví si vyzkoušela také modeling a režírování. Nejvíce času ale tráví se svou rodinou - s Bradem Pittem má 6 dětí. A plánují prý další!

Podle nás je to fakt hrdinka – a ještě ke všemu opravdu krásná a ve 40 letech vypádá s přehledem na 30... Všechno nejlepší Angelino a ať si takhle úžasná minimálně dalších 40 let! 

tumblr_mn5yaafut91r5n0bgo1_1280Související články:

HOT NEWS: Kim Kardashian čeká druhé dítě
10 nejvíc extravagantních dárků, co dostala Kim od Kanyeho
Svatba Lady Gaga se blíží: v čempak asi půjde k oltáři?