Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák

Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák „Proč jsme se rozešli?“ „Protože si byl i**ot!“
Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák
{loadposition breadcrumb}

Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák

„Proč jsme se rozešli?“ „Protože si byl i**ot!“

Neznáme moc situací, které jsou víc nepříjemné než konfrontace s naším ex. Jasně, rozchod sice neproběhl úplně na nože, ale stejně nás při každém náhodném setkání v baru, mezi přáteli, nebo jen na druhé straně chodníku, napadne zvláštní pocit a myšlenky na to, co bylo, co je a mohlo být. Co kdybychom se ale svému ex měly podívat do očí a ty nejhorší otázky od „Proč jsme se vlastně rozešli?“ až po „Myslíš na mě, když masturbuješ?“ mu měly položit naživo?!

Přesně před takovou situaci postavily páry po rozchodu ve hře „Pravda, nebo panák“ lidi z Cut Video. Nepříjemné otázky, které si vzájemně pokládají oba bývalí milenci, musí být druhým z dvojice vždy zodpovězeny. Pokud je na ně pravda ale až příliš, přijde na řadu alkohol.

A jak to celé dopadlo? Koukněte na video a dejte nám vědět, jestli byste do podobné hry šly se svým ex taky... My o své odvaze dost pochybujeme!

Související články:

10 každodenních zvyků, které z vás udělají superženu
10 tipů, jak se stát postelovou star
Zamilovaní v každém věku: za 5 minut starší o 70 let