6 důkazů, že mu pořád chybíte

6 důkazů, že mu pořád chybíte 6 důkazů, že mu pořád chybíte Někdy rozchodem nic nekončí...
6 důkazů, že mu pořád chybíte
{loadposition breadcrumb}

6 důkazů, že mu pořád chybíte

Někdy rozchodem nic nekončí...

Řekli jste si sbohem, ale díky jeho iniciativě stále zůstáváte v kontaktu? Možná je pro něj rozchod složitější než sám očekával a udělat za vámi tlustou čáru a krok dál zatím prostě neumí. Jak se ale vyznat v tom, jestli se snaží jen o udržení přátelství, nebo si bez vás po svém boku nedokáže představit zbytek života? Máme 6 jasných tipů, jak to rozeznat.

1. Pravidelně se vás ptá, jak se máte. Nejste mu lhostejná a na každém kroku, který uděláte, chce být alespoň virtuálně s vámi. Ano, ozval se v pondělí, úterý, středu, ale i ve čtvrtek, pátek a minimálně jednou v průběhu víkendu. Když se nad tím trochu zamyslíte, vlastně se zajímá víc, než když jste spolu opravdu chodili.

2. Poslouchá váš song! Hit, při kterém vás v baru poprvé oslovil, se nedá zapomenout. Teď už je ale na jeho vyhrávání tak trochu pozdě a on ho má přesto nastavené jako vyzvánění a sdílí ho s poutavým komentářem na Facebooku.

3. Nevyzvedl si své věci. Při pravidelném přespávání si u vás vytvořil svůj koutek, který obsahoval kartáček na zuby, čisté spodní prádlo, ale i dvoje boty, iPod, čtyři knihy, náhradní nabíječku na telefon a prášky na alergii. I když už od rozchodu uplynulo několik týdnů, krabice vám pořád překáží v předsíni, zastaví se přece pro ni, až bude mít čas.

4. Žárlí. Jakmile se jen náhodou v partě přátel zmíníte o novém objevu, znechuceně odchází.

5. Like, srdíčko, hvězdička! Ať už sdílíte na sociálních médiích cokoliv, je jeden z prvních, který váš post nezapomene ohodnotit.

different

6. Odpovídá okamžitě. Jakmile po něm něco potřebujete, nemusíte čekat dlouhé hodiny, dny, týdny na odpověď. Přicválá na bílém koni téměř na lusknutí prstu a pomůže vám s nákupem, stěhováním, nebo klidně s rozepsanou diplomkou.

Související články:

4 potraviny, díky kterým se budete cítit skvěle
10 nejvíc extravagantních dárků, co dostala Kim od Kanyeho
10 tipů, jak se stát postelovou star
sledujte nás na instagramu