7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví

7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví 7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví A zkuste říct, že je to jinak!
7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví
{loadposition breadcrumb}

7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví

A zkuste říct, že je to jinak!

Ať už se díváte na porno, nebo na romantický film, sex má v obou případech jasná pravidla. Milují se dva dokonale vytvarovaní lidé za zvuků správně dramatické hudby, jejich pohyby jsou elegantní a každý dotek má svůj smysl, vyvrcholí ve stejný moment a po sexu jsou ve tváři stejně dokonalí, jako v baru o dvě hodiny dříve. Hezké, ale nereálné. Tedy jen velmi málo pravděpodobné...

Uznejte, že ve skutečnosti se hraje podle trochu jiného scénáře!

1. Ticho

Melodie, která vyloženě vybízí k udržování správného tempa nehraje a místo ní přichází na scénu ticho plné malých rušivých elementů. Uf, mlask, ach, ách! Hlavně se nezačít smát.

2. Pot

Ne nadarmo se říká, že je sex lepší než posilovna, a pokud nejste v posteli jen do detailu pasivní hráč čekající na zázraky od druhého, pravděpodobně se u svého výkonu lehce (těžce) zapotíte. Hnus? Ne, realita.

3. Zranění

Odřená kolena, lokty, rozražené čelo, nebo třeba lehký otřes mozku?! Zkuste si souložit jinde než v posteli a uvidíte, že je sex vlastně značně nebezpečný sport.

4. Polohy

Zatímco partner č. 1 předpokládá přeměnu misionáře na jízdu na koníčka, partner č. 2 počítá s variací zezadu. Jo, takhle... Aha, promiň.

5. Řeči

Pokud pro vás není sex synonymem bobříka mlčení, sem tam ze svých úst vypustíte kromě oxidu uhličitého i nějaké to moudro. No a po takovém proslovu si občas máte chuť nechat na čelo vytetovat MLČETI ZLATO.

Chandler-Shutup-Friends

6. Ex

I když bychom v posteli měli intenzivně myslet jen na člověka, se kterým právě spolupracujeme při výstupu na vrchol, občas nám zkrátka ujedou myšlenky. A na vrchol už tak pomyslně stoupáme se sexy ex.

7. Snídaně

Neříkejte, že se vám to nikdy nestalo, posloužit jen tak ze zdvořilosti a v hlavě přemýšlet, jestli máte co posnídat...

Související články:

10 tipů, jak se stát postelovou star
8 důkazů, že to s vámi myslí vážně
Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to
sledujte nás na instagramu