Venušiny kuličky: Zdravotní pomůcka, nebo erotická hračka

Venušiny kuličky: Zdravotní pomůcka, nebo erotická hračka Venušiny kuličky: Zdravotní pomůcka, nebo erotická hračka Co myslíte?
Venušiny kuličky: Zdravotní pomůcka, nebo erotická hračka
{loadposition breadcrumb}

Venušiny kuličky: Zdravotní pomůcka, nebo erotická hračka

Co myslíte?

Nejčastěji dvě duté kuličky spojené silikonovou šňůrkou, které v sobě schovávají další kuličky z těžšího materiálu, se uvnitř vašeho těla při pohybu rozhoupou a díky energii, kterou si tělesa vzájemně předávají, vás budou kuličky příjemně stimulovat. Rychlou cestu na vrchol s nimi ale nečekejte. I přesto, že ve vás budou vyvolávat dokonale příjemné pocity, jsou ideální v oblasti erotiky spíš pro smyslnou předehru a navození správné nálady.

Mají ale celou řadu účinků, za kterou je budete milovat bez okolků i tak.

Venušiny vaginální kuličky stimulují pánevní dno a při správném tréninku pak pomůžou k lepšímu zážitku v posteli. Sex se pro vás stane během chvilky mnohem intenzivnější a vyvrcholení budete mít zaručeno snad pokaždé.

gif-kulicky

A dál?

Ze zdravotního hlediska jsou pak ideální cestou k prevenci i léčení inkontinence, nebo posílení ochablých svalů po porodu. A jeden malý benefit navíc? Držení těla se zlepší o 100%, a vy tak můžete s klidem zapomenout na bolesti zad. 
Tohle přece stojí za vyzkoušení, ne? Ideální kousky hledejte třeba na webu www.vasepoteseni.cz!

Související články:

6 věcí, které jste nevěděli o ženském orgasmu
Nejlepší hra pro ex-milence? Pravda, nebo panák
10 tipů, jak se stát postelovou star