Guide: nejlepší účesy pro hranatý obličej

Guide: nejlepší účesy pro hranatý obličej Guide: nejlepší účesy pro hranatý obličej Zjemněte ostré hrany!
Guide: nejlepší účesy pro hranatý obličej
{loadposition breadcrumb}

Guide: nejlepší účesy pro hranatý obličej

Zjemněte ostré hrany!

Stále váháte čím zjemnit hranaté linie vaší tváře? Jednoduché řešení máte na dosah. S našimi tipy a triky se nemusíte bát, že budete připomínat čtverec.

Pro změkčení ostrých rysů jsou vhodné bohaté a nadýchané účesy. Také vám pomohou vlasy sestřihané s delší ofinou sčesanou na bok. Inspirujte se celebritami,jako jsou Angelina Jolie, Natalie Porman, nebo Paris Hilton a najděte si svůj účes č. 1.

Jak poznat, že máte hranatý obličej? Podívete se na článek Guide: účes podle tvaru obličeje, který jsme si pro vás připravili už včera.

Mikádo

Narušte čtvercovou strukturu stejně jako Natalie Portman. Krátce střižené mikádo s efektem nepatrných vln vám obličej zjemní. Zkuste třeba klasický tvar podkovy.

Short_Hairstyles_Natalie_Portman_27_Koprovat

Dlouhé vlasy se vzdušným efektem

Nadýchané vlasy u kořínků a vlny u konečků? Není problém. Přesně tak zjemňuje své rysy Angelina Jolie, která je typickým příkladem hranatého obličeje.

Angelina-Jolie-Hairstyle_Koprovat

Asymetrický střih

Dlouhé asymterické mikádo nosila Paris Hilton. Asymetrický bob s delší ofinou hozenou na stranu odpoutá pozornost od vašich ostrých rysů.

paris_copy_copy

Stupňoviný sestřih

Ideální varianta pro narušení charakteristických ostrých znaků vaší tváře. Pokud bude sčesávat větší polovinu vlasů na jednu stranu, máte vyhráno.  Inspirujte se herečkou Emily Deschanel. 

Emily-Deschanelsaison8_Koprovat

Související články:

10 citátů o lásce, podle kterých byste měli žít
10 ikonických párů všech dob
10 důvodů, proč je fajn být single
sledujte nás na instagramu