Guide: nejlepší účesy pro oválný obličej

Guide: nejlepší účesy pro oválný obličej Guide: nejlepší účesy pro oválný obličej Ideální tvar!
Guide: nejlepší účesy pro oválný obličej
{loadposition breadcrumb}

Guide: nejlepší účesy pro oválný obličej

Ideální tvar!

Jestli před zrcadlem nadáváte na to, že vám nic nesluší, zastavte se na malý moment a uvědomte si, že ze všech možných tvarů, máte právě vy tu, ke keré se hodí jednoduše všechno. Máte vyhráno! Je to vůbec nejlepší typ tváře, jaký si můžete přát. Bude vám slušet od jednoduché klasiky, přes retro trvalou, až k extravagantním střihům a barvám, co si jen vymyslíte a necháte kadeřníka vykouzlit. Při sledování nejnovějších trendů stačí zohlednit kvalitu vašich vlasů a čas, který jste ochotna věnovat jejich každodenních úpravě.

Jak poznat oválný obličej? Podívejte se na náš Guide: účes podle tvaru obličeje, který se na webu objevil už v pondělí, a můžeme začít..

Najděte inspiraci u hvězd červeného koberce.

Na kluka

Pokud nechce ráno trávit desítky minut úpravou dlouhé hřívy, vsaďte na krátký asymetrický střih jako před nedávnem herečka Emma Watson.

Emma-Watson-short-hair_Koprovat

Lob

Mikádo zažívá letos obrovský boom a své o tom ví i Megan Fox. Nebojte se pohrát si s délkou od kratičké podkovy ke konečkům po ramena, variant je nespočet.

megan-fox_Koprovat_copy

Dlouhé vlny

Blake Lively účesy téměř nemění a je známá svou blond hřívou. Vlny, které často vídáme i na Blake se skvěle hodí k právě nadcházejícímu léto.

blake-lively_Koprovat

Rovná ofina

S oválným obličejem si můžete dovolit kterýkoli typ ofiny, a to i tu rovně střiženou. Podívejte se, jak sluší herečce Zooey Deschanel.

Zooey-Deschanel-39-2956-PEOPLE-RE-01G-RGB_Koprovat

Boho

Vůbec nezáleží na délce vlasů.Stačí je lehce navlnit stejně jako Jessica Alba a máte vyhráno na červeném koberci i na cestě do práce. Slibujeme!

jessica-alba_Koprovat

Související články:

London Fashion WEEK SS15: Vlasová inspirace podle Vivienne Westwood
6 tipů, jak ze sebe udělat ranního nadšence
5 chyb na kráse, které doopravdy vlastně všichni zbožňujeme