4 potraviny, které dodají vašim vlasům život

4 potraviny, které dodají vašim vlasům život 4 potraviny, které dodají vašim vlasům život Vyzkoušeno!
4 potraviny, které dodají vašim vlasům život
{loadposition breadcrumb}

4 potraviny, které dodají vašim vlasům život

Vyzkoušeno!

Kdo by nechtěl mít silné a zdravé vlasy? Částečně nám k nim pomáhají správně zvolené šampony, kondicionéry, masky i různá séra nebo oleje. Některé látky je ovšem nutné dostat do těla jiným způsobem. Ptáte se jak?

Žaludkem neprochází jen láska, ale i kus zdraví. Náš organismus potřebuje vyváženou stravu. A pokud ji nedostává, začnete se to projevovat například právě na kvalitě vlasů.

Pokud tedy bojujete se slabými vlasy bez života, máme pro vás pár tipů na potraviny, jejichž zařazení do jídelníčku vám pomůže!

A dokonce se vám budou sbíhat sliny!

Vejce

Omeleta, míchané, na měkko nebo na hniličku – je to jedno! Vždy budou obsahovat biotin, neboli vitamín H, kterýpůsobí jako kondicionér přímo uvnitř vlasu.

eggs2-_copy

Mandle

Vysoké množství prospěšných látek obsahují veškeré ořechy. Konkrétně mandle mají stejně jako vaječný bílek vysoký obsah vitamínu H. Zařaďte je do jídelníčku místo odpolední svačiny a možná se začnou dít zázraky.

almonds1

Losos

Tahle dobrota má v sobě esenciální omega-3 mastné kyseliny zajišťující hydrataci pokožky hlavy - díky tomu mají vlasy zdravé kořínky, nevypadávají a dostává se jim dostatek živin.

5d3433c0483d48cb8e53299653c19591

Borůvky

Super potravina, která je jedním z nejlepších přírodních zdrojů silných antioxidantů, tříslovin, železa a dalších bioaktivních látek. Hoďte tyhle fialové bobule do smoothie, limonády, na lívance nebo je zobejte samotné k svačině.Je to prostě dobrota, které budou za chvilku plné lesy!

db17d56c7f729564c3c96144387304be_1

Související články:

Beauty black list: Co je v kosmetice out?
Milujeme kokosový olej! 8 tipů, jak ho použít
Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá