JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2

JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2 JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2 Nový týden, nová porce tipů od nás pro vás!
JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2

Nový týden, nová porce tipů od nás pro vás!

Časopis JOY vychází jen jednou za měsíc, ale my toho máme tolik, co bychom vás chtěly doporučit, že jsme musely odstartovat i seriál Nejlepší objevy týdne podle redakce. S prvním dílem jsme začaly už minulou středu a s druhou várkou se hlásíme právě teď.

A jaké tipy jsou na scéně tentokrát?

Valentina, šéfredaktorka

Všechna svoje novoroční předsevzetí o tom, jak budu žít zdravě, bohužel začínám plnit až teď, když je venku teplo a je jednoduše pozdě na to, abych měla do plavek tělo bohyně. To se mi letos opravdu nevyplní. Ale aspoň mám naději, že když začnu teď, tak to stihu do léta příštího. Znáte to - lepší pozdě nežli později. A protože vím, že moje tělo nereaguje úplně nejlíp na mléčné výrobky, tak se je snažím nahrazovat všemožnými rostlinnými alternativami. Naštěstí mám tu výhodu, že mi chutnají snad i víc než klasické kravské mléko. Ke zkušené kuchařce mám opravdu hodně daleko, bez podrobného receptu zvládnu jen pár základních jídel, takže jsem se úplně nadchla pro novou kuchařku od Ashley Adams Vaříme bez mléka. Už úplně vidím to nekonečné rozhodování, který ze stovky nádherných receptů, zkusím ukuchtit jako první. Věděli jste například, že je možné vytvořit modrý sýr z kešu? A že se nemusíte vzdát ani své oblíbené pizzy? Lze ji bez problému připravit i bez mozzarelly. A veganský cheesecake? Tak ten si okamžitě zamilujte. Kuchařka ale není určená jen pro ty, kterým mléčné výrobky nedělají dobře nebo jsou vyloženě alergičtí na laktózu. Můžete díky ní objevovat úplně nové nepoznané chutě!
Vaříme bez mléka, Ashley Adams. Cena: 399,- Kč. Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE 

val_copy_copy

Tereza, on-line editor

Moje no. 1 je tentokrát rozhodně ARTSEMESTR léto 2015, tedy prezentace semestrálních a bakalářských prací studentů Vysoké školy umělecko-průmyslové. I kdybyste stokrát chtěli, více inspirace a nových talentů na jednom místě objevíte jen málokde. Koncentrace trendů z oblasti módy, šperků, grafického designu nebo třeba architektury je tu opravdu vysoká a o navázání nových inspirativních kontaktů třeba právě dnes od 19.00, kdy na celé UMPRUM probíhá vernisáž, není problém. Přidejte na facebookové události (http://www.facebook.com/events/471575559671818/) svou účast a zastavte se. Bude to stát za to.

terka_copy

Kristýna, fitness redaktorka

Jestli mám použít slovo závislost, tak ho musím jednoznačně přiřadit k vůním Rituals. Z jejich kosmetiky jsem vyzkoušela snad všechno a líbí se mi i jejich hlavní filosofie – tedy udělat z všední záležitosti voňavý rituál štěstí. Nová letní limitka Mandi Lulur voní naprosto úžasně. Nejradši bych si nakoupila zásobu na celý rok, aby mi to doma vonělo přesně takhle – svěží květinovou vůní Frangipani smíchanou s rýžovým mlékem. Vonná tyčinka stojí 685 Kč. 

tynka

Veronika, beauty redaktorka

Tento týden vsadím na cestovní taštičku vlasových produktů od Toni & Guy. Začíná mi „nomádská“ sezona a já při objíždění svateb, festivalů, prodloužených víkendů a jiných letních akcí samozřejmě nechci příliš slevovat ze svých hygienických návyků, ale zároveň s sebou taky nechci vozit obsah své koupelny v originálních velikostech. Takže místo čtvrtlitrových lahví se šampony, kondicionery, laky na vlasy apod. s sebou na cesty vezmu „Travel Kit“. V této praktické a i hezké taštičce jsou uložené šampon a kondicionér pro poškozené vlasy, sprej pro tepelnou ochranu, stylingový sea salt sprej a lak na vlasy. Všechno, co potřebuju pro opečované a upravené vlasy. Paráda! „Travel Kit“ od Toni & Guy koupíte už teď ve vybraných obchodech za 549 Kč. 

veru_copy

Mariya, fashion redaktorka

Já jsem se zasnila nad neuvěřitelně sladkou kolekci Exquisite delights od Cartier. Její pastelové barvy a kulaté tvary připomínají dobroučké makronky nebo bonbóny. Drahokamy a zlato – to je dokonalé spojení a doufám, že si jednoho dne budu moci z této luxusní cukrárny něco odnést domů.

maja

Sandra, grafička

Není nad to si udělat radost s něčím opravdu krásným, kvalitním a hlavně ORIGINÁLNÍM! Tohle všechno a možná ještě víc jsem objevila v dílně N. J. Poner - sourozeneckého dua které, se specializuje na navrhování a šití šatů, prádla i plavek, které maximálně podtrhnou vaši ženskost. A jelikož je plavková sezona v plném proudu, chytily mě za srdce právě tyto plavky, rozhodně MUST HAVE! Koukněte i vy na https://www.facebook.com/MadeByPoner a vyberte si svoji srdcovku!

sandra

Související články:

JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 1