Přešlapy v lásce: 4 situace, kterým se musíte vyhnout

Přešlapy v lásce: 4 situace, kterým se musíte vyhnout Přešlapy v lásce: 4 situace, kterým se musíte vyhnout Poznáváte se?
Přešlapy v lásce: 4 situace, kterým se musíte vyhnout
{loadposition breadcrumb}

Přešlapy v lásce: 4 situace, kterým se musíte vyhnout

Poznáváte se?

Potkáte prince na bílém koni, trávíte spolu víc a víc času. Bum, a jste do něj zamilovaná až po uši. To je příběh jako z pohádky. Vztah je na zdárném začátku, ale jak ho udržet?

Budování vztahu s partnerem je vždy běh na dlouho trať. Každý jsme jiný a máme zajeté rituály a požadavky, stejně tak jako je má náš protějšek. Se svým panem Božským si užíváme každý okamžik a podnikáme spoustu věcí den co den. Čemu se ale na seznamu společných aktivit obloukem vyhnout? Máme to!

1. Nikdy se nehádat

Občasné mini války vztahu prospívají, to nám nikdo nevymluví. Rozmyslete si zkrátka, co chcete řešit a nezdráhejte se začít nepříjemnou konverzaci. Řekněte si vzájemně, co vám vádí, uleví se vám i jemu. A takový sex na usmířenou taky není k zahození.

2. Touha být stále lepší

Ženy všeobecně hledají důvody k tomu, aby mohly mít poslední slovo za každou cenu. Bez ohledu na to, jestli argumenty, které na partnera střílí od boku, stále souvisejí s původní příčinou rozepře. Jenže čím se bránit, když vám dojde munice a vy jste v úzkých? Přijměte prostě porážku, vašeho miláčka to jistě mile překvapí.

3. Jen my dva

Zapomeňte na teorii o tom, že ve správném vztahu spolu musíte vzájemně trávit 100% volného času. Dopřejte si proto čas na svoje kamarádky a jemu beztrestně dopřejte hospodu s lidmi z práce.

adriana-lima-2009-fashion-editorial-elle-magazine-march-08_Koprovat

4. Nekonečná kritika

Říct svůj názor je samozřejmě v pořádku, ale ne vždy je nutné se vyjadřovat. Naučte se rozpoznat hranici mezi zbytečnou kritikou a dobře mířenou radou.

Související články:

7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví
8 důkazů, že to s vámi myslí vážně
6 postelových přání každého chlapa
sledujte nás na instagramu