7 věcí, které přijdou mužům atraktivní

7 věcí, které přijdou mužům atraktivní 7 věcí, které přijdou mužům atraktivní Po čem muži touží?
7 věcí, které přijdou mužům atraktivní
{loadposition breadcrumb}

7 věcí, které přijdou mužům atraktivní

Po čem muži touží?

Jednoduchá otázka s překvapivou odpovědí. Nikdy bychom nečekaly, co všechno muži vidí jako atraktivní. To budete koukat!

1. Optimismus

Buďte veselá a berte všechno z té lepší stránky. Ukažte mu, že se umíte povznést i nad nečekané situace.

2. Chuť k jídlu

Objednat si salát, jako předkrm, je v pohodě, ale vyměnit ho i za hlavní jídlo?  Navíc, kdo z nás dokáže elegantně jíst velké listy salátu, my ne.

3. Když jsme rozhodné

Nejdříve chceme to pak zase tamto a nejlíp všechno hned. Tuhle naši „super vlastnost“ muži přímo nesnášejí. Dejte jim jasnou odpověď.

4. Noční telefonáty

Po dámské jízdě a několika skleničkách oblíbeného koktejlu, máme sklony k tomu, být upřímné, a to muži milují. Až příště půjdete z baru, vytočte při cestě domů číslo svého miláčka a řeknete mu, co na něm milujte. Chlapi milují lichotky, i když vám to sami nikdy nepřiznají.

5. Když si s nimi zajdeme na pivo

Jasně, jdeme do baru a první co si objednáme je nějaký koktejl nebo víno. Takových dámiček jsou podniky plné, vybočte z řady a zajděte se svým partnerem na pivo, uvidíte, že ho to překvapí.

approachingwomen_Koprovat

6. Fancy spodní prádlo

Samozřejmě, že se cítíme mnohem lépe, pokud na sobě máme skvěle padnoucí komplet spodního prádla. Jenže muži to vidí trochu jinak! Chtějí vás načapat nepřipravenou. Ukažte mu, že jste sex nenaplánovala předem a byl to právě jeho nápad. Nechte se jím ulovit.

7. Smysl pro humor

Ukažte mu, že se s ním bavíte. Společně se smějte jeho vtipům. Až si bude dělat srandu z vás, ukažte mu, že se neberete příliš vážně a samy zavtipkujte na jeho účet.

Související články:

Milujte své tělo! 8 tipů, jak na to
Stop pyžamům! 5 důvodů, proč spát nahá
10 věcí, které jste nevěděli o líbání