10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat

10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat 10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat Vážně!
10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat
{loadposition breadcrumb}

10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat

Vážně!

Často přemýšlíte nad tím, co děláte špatně, a pro žhavý sex jste ochotné předvádět skoro akrobatické kousky? Dost! Úplně stačí, když se zbavíte pár zlozvyků, o kterých možná ani nevíte, a hned budete spokojenější – nejen vy!

1. Nepřemýšlejte o tom, na koho, nebo na co myslí on. Uvolněte se a nechte se unášet vlastními představami!

2. Nestresujte se tím, jak při sexu vypadáte, když jste v sedmém nebi. Za prvé jsou nějaké nedokonalosti naprosto lidské a za druhé si toho v téhle situaci nikdo kromě vás rozhodně nevšímá!

3. Netvrďte, že jde jen o sex. Když k němu něco cítíte, řekněte to nahlas. Čím později kápnete božskou, tím to bude horší!

4. Říkejte na rovinu, proč to nejde! Máte menstruaci nebo gynekologické problémy? Tak netvrďte, že jste unavené a necítíte se úplně fajn. I muži něco málo o fungování ženského těla ví…

Fullscreen_capture_1242011_82910_PM

5. Nepanikařte, když nejste oholené! Super hladká kůže na sexy nohou je fajn, když jde ale o rychlovky, nikdo neřeší, že jste pár dní nepoužily žiletku.

6. Nezabíjejte vzrušující chvilky tím, že odletíte do koupelny, abyste se navoněly, vyčistily si zuby a přepudrovaly nos. Mezi tím veškeré jiskření vyhasne a celý váš refresh bude stejně k ničemu!

7. Vyřkněte přání! Nikdo vám do hlavy nevidí a nemůže tušit, že vás misionářská poloha zrovna dneska nebaví, že byste se rády milovali něžně, nebo že určité ruční práce vám nejsou příjemné.

jn.kn

8. Nepřehrávejte! Hlučný sex neznamená vždycky dobrý sex. Pokud to tak necítíte, vynechte hlasité vzdychání. Mohlo by to totiž vyznívat až komicky.

9. Nestyďte se a ozvěte se, pokud něco bolí nebo není příjemné. Jinak si to nikdy neužijete a váš partner jen těžko zjistí, jak vás uspokojit.

10. Nelžete! Je jasné, že není nic příjemného říkat partnerovi, že jste nedosáhla orgasmu. Ale je to jedinečná příležitost, jak dát najevo, že příště můžete (společně) něco změnit, aby jste i vy dosáhla vrcholu.

Bez_nzvu

Související články:

7 problémů, které při randění není třeba řešit
Jste holka na vdávání? 11 věcí, které říkají ANO!
Láska pod širým nebem - 10 tipů, kam na rande
sledujte nás na instagramu