Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?

Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují? Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují? Netrapte se neznalostí! Zeptaly jsme se za vás...
Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?
{loadposition breadcrumb}

Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?

Netrapte se neznalostí! Zeptaly jsme se za vás...

Klást otázky o tom, jestli nám to dnes sluší, co říká na nový účes a jak by se mu líbilo vyrazit na dovolenou do Řecka, zvládáme na jedničku. Jakmile ale dojde na otázky spojené s postelovou tématikou, polije nás horko a místo rozumné konstruktivní debaty začneme vymýšlet pohádkový příběh plný odhadů a domněnek. Podobnou story ale vytváříme i v případech, kdy o postel tak úplně nejde.

Oholit si nohy a podpaží považuje většina z nás za standardní hygienickou proceduru. Ano, přes zimu ji možná lehce zanedbáváme, ale v létě je každodenní koupel s holením stoprocentně spojená. Jak je to ale s holením intimních partií? Část žen hlasuje pro prvotřídní práci, po které nezůstane nikde ani chloupek, část ale bojuje za práva přírodního předurčení. Jak ale hlasují o všem muži, kteří se s naší vagínou potkávají pravidelně?

Skoro 41% mužů má jasně vyhraněný názor a hlasuje pro ženy oholené dohladka. Chlupy jim nevadí, ale jen ty, které označujeme jako vlasy!

Další početná skupina mužů, 38% mužů, si potrpí na ochlupení se sexy střihem a parádní úpravou. Žádný nezkrotný prales, ale perfektní anglický trávník.

Pro nekontrolovaný porost pak hlasuje jen 5% a 16% zbývá pro nerozhodné fešáky, kterým stačí, když se žena dokáže v posteli parádně odvázat. 

Související články:

10 věcí, kterým se v posteli musíte vyvarovat
Jste holka na vdávání? 11 věcí, které říkají ANO!
6 věcí, které jste nevěděli o ženském orgasmu
sledujte nás na instagramu