6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje

6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje 6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje Připravené?
6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje
{loadposition breadcrumb}

6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje

Připravené?

1. Hravost

Chodit s psím čumákem, který se zasměje jednou do roka a jěště k tomu omylem, není nic příjemného. Stačí ale jeden dobře mířený vtip a shodný smysl pro humor a jste rázem jeho no. 1!

2. Sebejistota

Důvěřujte svému já a nebrečte každé ráno u zrcadla, jak máte velký zadek, malá prsa a v práci vám všechno padá na hlavu. Naučte se pochválit.

3. Ambice

Mít sny a plánovat do budoucna není nic špatného. Ba naopak, každý muž vaše odhodlání bude brát s respektem. Tedy jen když po měsíci nebudete plánovat svatbu a jména pro deset společných dětí.

4. Umění flirtu

Erotické napětí, které umíte vykouzlit na lusknutí prstu, ho bude rozhodně bavit. Nezkoušejte ho ale ve velké míře ukazovat všem okolo. V takový okamžik přinese váš talent víc škody než užitku.

5. Inteligence

Hloupá husa je pro každého muže putovním pohárem, který je na konci sezóny nutné předat dál. Chytrá horákyně je ale olympijským vítězstvím, které mu už nikdy nikdo nevezme.

inteligence

6. Empatie

Umění vcítit se do druhého je na světě vzácné a o to víc si ho na vás bude vážit. Zahoďte své ego v dál a ukažte mu, že se v momentě potřeby umíte pro druhé rozdat.   

Související články:

No stress! 7 tipů, jak zvládat víc věcí najednou
12 věcí, které musí zažít alespoň jednou prostě každý
6 vět, které úspěšné ženy nikdy neříkají