Na podpatcích bez bolesti? 5 rad, které vám pomůžou

Na podpatcích bez bolesti? 5 rad, které vám pomůžou Na podpatcích bez bolesti? 5 rad, které vám pomůžou Vyzkoušeno!
Na podpatcích bez bolesti? 5 rad, které vám pomůžou
{loadposition breadcrumb}

Na podpatcích bez bolesti? 5 rad, které vám pomůžou

Vyzkoušeno!

Cesta na podpatcích je pro nás ve většině případů cestou smrti. Proto v nich vyrážíme do společnosti jen v případě nejvyšší nutnosti a pokud se dají s ohledem na situaci jen trochu vyměnit za pohodlné balerínky, výsledná volba je jasná. I přes bolest, která naše procházky na vysoké noze doprovází, se ale lásky k elegantním střevíčkům, nebo páskovým sandálkám nikdy nezbavíme. Koneckonců to dokazuje i naše sbírka bot, na kterou jsme se donedávna jen koukaly. STOP! Nechaly jsme si poradit od fashion expertů, jak se na podpatcích udržet bez bolesti déle než 5 minut, a máme jasno! 100% úleva zaručena!

1. Ujistěte se, že obouváte správnou velikost.

Ve výprodeji jste narazily na poslední senzační pár. Co na tom, že vás trošku tlačí... Největší chyba. Jestli se do nějakých bot vyplatí opravdu investovat, jsou to právě high heels. Sedět musí opravdu perfektně.

2. Čím širší, tím lepší.

Ano, mluvíme o rozměrech podpatku. Nesnažte se balancovat na jehlách a pro začátek vsaďte klidně na nejširší možný podpatek. Pomůže vám udržet stabilitu na každém kroku.

3. Zapomeňte na milimetrovou podrážku.

I když elegantní sandálky skvěle podtrhnou styl křehké femme fatale, s ohledem na pohodlí si dopřejte luxus platforem.

sandals

4. Užijte si masáž!

Vyzout boty v průběhu dne se příliš nevyplácí. Nohy rychle otečou a boty, které se tvářily na začátku dne jako perfektně padnoucí se rázem srazí o dvě čísla. Když už potřebujete ale od výhledu shora chvilku zpátky na zemi, dopřejte svým chodidlům pořádnou masáž! Ideálně s použitím chladivého gelu na celkové zklidnění.

5. Silikonové vložky

Nikdy bychom nevěřily, kolik úspěchů u nás sklidí malé vycpávky bot. Vyzkoušejte například chladivé polštářky, které vám uleví při celodenním stání na špičkách.

Související články:

4 potraviny, které dodají vašim vlasům život
Flashback! Jak vypadaly celebrity na maturiťáku
Módní novinky: F&F představuje kolekci podzim/zima 2015