6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma

6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma 6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma Prozradili nám to!
6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma
{loadposition breadcrumb}

6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma

Prozradili nám to!

Společné bydlení je prostě fajn. Večer společně usínáte, ráno se vedle sebe s úsměvem probouzíte, po večírku můžete jet společně domů, aniž byste museli řešit, že u sebe nemáte pouzdro na kontaktní čočky a kartáček.

Občas se přežene nějaká bouřka, protože někdo nevynesl odpadky nebo nechal nádobí ve dřezu. Stane se! Ale přes to všechno si to nemůžeme vynachválit – má to prostě mnooohem víc kladů než záporů.

Každý z nás ovšem po sestěhování přijde o pořádný kus soukromí. Taky tak nesnášíte, když vám někdo leze do koupelny, když si holíte nohy nebo se malujete? A co teprve ty průpovídky při sledování Sexu ve městě! „Jak se na to jako můžeš koukat? Co to je za nesmysl?“

Někdy to není úplně easy, ale i muži mají občas rádi svůj klid a málo který z nich přizná, co dělají za zavřenými dveřmi.My jsme to pro vás ale vyzvěděly!

1. Koukají v televizi na mnohem větší stupidity než my. Ale samozřejmě to nemohou nikdy přiznat, protože se nám věčně posmívají za to samé.

2. Marturbují – a často! Člověk by si řekl, že sex šetkrát týdně stačí. Omyl! Koukání na porno a uspokojování se je pro ně prostě zábava.

f4198bd0-5c06-0132-4286-0ebc4eccb42f

3. Dělají bordel! Jsou jako děti. Střádají nepořádek všude okolo sebe a uklízí to za pět dvanáct, protože vědí, že se máme vrátit domů a že by bylo zle!

4. Stávají se sami sebou – hrají Fifu, kouří v kuchyni, celý den nosí pyžamo a je jim prostě fajn!

giphy_4

5. Jí nesmysly. Jsou tak líní, že si raději dají studené párky s Nutellou, že aby si uvařili, i když je lednice plná.

6. Stalkují. Většinou to vůbec nic neznamená, ale když mají volnou chvilku, prý projedou Facebook a Instagram, zkouknou svoje ex, vymění si pár zpráv s kamarádkami, zvednou si tím ego a jsou spokojení, protože jsou v obraze. A pak že jsou holky drbny…

giphy_3

Související články:

7 problémů, které při randění není třeba řešit
Jste holka na vdávání? 11 věcí, které říkají ANO!
8 důkazů, že to s vámi myslí vážně