5 věcí, které dělají muži po rozchodu

5 věcí, které dělají muži po rozchodu 5 věcí, které dělají muži po rozchodu Práskneme vám to!
5 věcí, které dělají muži po rozchodu
{loadposition breadcrumb}

5 věcí, které dělají muži po rozchodu

Práskneme vám to!

Už jste přemýšlely nad tím, co asi tak dělají muži, když se s nimi rozejdete? Trápí se stejně jako my a za zvuků nejsmutnějších písniček se ládují kvanty zmrzliny, nebo jsou naopak free a konec vztahu si nepřipouštějí? Ptaly jsme se a jejich odpovědi vás překvapí.

1. Zavřou se doma

Vypínají telefony a vybavují se dostatečným množstvím jídla, aby nás náhodou nepotkali v supermarketu. Co myslíte, že si u toho asi pustí za hudbu? Vede například Leonard Cohen! A nám se smějí, že posloucháme dojáky.

2. Vyrazí do baru

Lovci! Jdou do baru rovnou z práce, pijí jednoho panáka za druhým (na prázdný žaludek samozřejmě) a flirtují se všemi ženami v nejbližším okolí. Zůstávají až do zavíračky, následně najdou nějaký non-stop a po noční jízdě jdou rovnou do práce. 

3. Zaregistrují se v seznamce

Stále jim chybíme. A protože jejich lov v baru nebyl tak úspěšný, jak očekávali a už jim chybí sex, hledají nejrychlejší řešení, jak se seznámit. 

4. Randí

A ne málo! Během vztahu sice z "randící" rutiny vypadli, ale to nemění nic na tom, že mají jednu schůzku za druhou a hledají naši druhou verzi.

flirt

5. Řeknou to přátelům

Ale protože my jsme mnohem větší drby, všichni už to dávno ví. A tak společní kamarádi poslouchají stejnou story znovu, pozor, tentokrát z pohledu chudáka muže.

Související články:

7 problémů, které při randění není třeba řešit
6 důkazů, že mu pořád chybíte
10 tipů, jak se stát postelovou star