Staňte se star z titulky: Dokonalá podle Moniky Bagárové

Staňte se star z titulky: Dokonalá podle Moniky Bagárové Staňte se star z titulky: Dokonalá podle Moniky Bagárové Máme pro vás jednoduchý návod!
Staňte se star z titulky: Dokonalá podle Moniky Bagárové
{loadposition breadcrumb}

Staňte se star z titulky: Dokonalá podle Moniky Bagárové

Máme pro vás jednoduchý návod!

Až do konec léta bude v prodeji náš speciál JOY Beauty & Summer, který na coveru zdobí v bílých bikinách značky F&F a květinové čelence Monika Bagárová. Perfektní styling doplňuje i bezchybné líčení, které vytvořila přední česká make-up artiska Margita Skřenková. Přirozený, sluncem políbený look. Krásnou pleť lehce sjednotila make-upem „SuperStay Better Skin“ od Maybelline New York. Vynechala pudr, protože toto líčení vyžaduje lesklou pleť, kterou později ještě více zdůraznila. Ke zvýraznění očí Margita použila oční stíny z paletky očních stínů „The Nudes“ značky Maybelline New York. Vnitřní oční koutky a pohyblivá víčka vymalovala světle béžovým odstínem. Vnější polovinu horních víček a celý oční záhyb pak Monice zdůraznila očními stíny v středně hnědém odstínu dřeva a protáhla je lehce směrem k obočí, kde je rozetřela doztracena. Horní i spodní řasy získaly objem díky černé řasence „Big Bold Mascara“ od New York Color. Pod lícní kosti Monice nanesla Margit bronzující pudr „Natural Bronzer“ značky Rimmel London a rty vymalovala dlouhotrvající nude rtěnkou Essence v odstínu „03 Come Naturally“. Nad lícní kosti, horní ret a na hřbet nosu nanesla na závěr Margita trochu krému „Egyptian Magic“, aby podpořila lesklý vzhled Moničiny pleti.

Post_FB_liceni

Pokud se vám výsledek líbí tak jako nám, máme pro vás jedinečný nákupní seznam beauty produktů, které z vás udělají hvězdu!

Make-up „SuperStay Better Skin" (Maybelline New York, 259 Kč)
Paleta očních stínů „The Nudes" (Maybelline New York, 349 Kč)
Řasenka „Big Bold Mascara“ (New York Color, 129 Kč)
Bronzující pudr „Natural Bronzer“ (Rimmel London, 129 Kč)
Dlouhotrvající rtěnka „Nude“ v odstínu 03 (Essence, 69 Kč)
Krém „Egyptian Magic“ (1200 Kč) 

A konečná verze v kombinaci s květinami a stylovými bikinami F&F? Prostě perfektní!

Snimek_obrazovky_2015-06-20_v_8.49.54

sledujte nás na instagramu