Justin Timberlake je nejlepší táta! Máme fotku, která to dokazuje

Justin Timberlake je nejlepší táta! Máme fotku, která to dokazuje Justin Timberlake je nejlepší táta! Máme fotku, která to dokazuje Když se sejde roztomilost s dokonalostí!
Justin Timberlake je nejlepší táta! Máme fotku, která to dokazuje
{loadposition breadcrumb}

Justin Timberlake je nejlepší táta! Máme fotku, která to dokazuje

Když se sejde roztomilost s dokonalostí!

Den otců se blíží pomalu ke konci, a když už jsme popřály tatínkům svým, i těm z řad slavných, musely bychom se stydět, kdybychom zapomněly upozornit na rozhodně nejroztomilejší fotku, která v rámci oslav nejlepších otců dnes oblétla celý svět.
Justin Timberlake je naší slabostí už pěkných pár let, a když naše láska k němu přežila blond melíry i džínový oblek, ve kterém se po boku Britney Spears objevil na červeném koberci na předávání cen American Music Awards v roce 2001, přežije už prostě všechno. Ano, když si vzal Jessicu Biel zamáčkly jsme nejednu slzu, ale když už bok po boku oznamovali světu očekávání prvního potomka, tetelily jsme se radostí. Justin už prostě není jen naší láskou z CDček a video klipů, je i otcem syna Silase, hrdým, šťastným a milujícím... A za fotku a přání, které dnes zveřejnil na Instagramu, ho nejlepším tátou letošního roku vyhlásit prostě musíme.

Koukněte na tu dokonalost a posuďte sami...

Snimek_obrazovky_2015-06-21_v_19.40.55

sledujte nás na instagramu