Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande

Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande Pravda je někdy krutá!
Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande
{loadposition breadcrumb}

Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande

Pravda je někdy krutá!

Zatímco vy se na jeho pozvání ven chystáte už půl druhého dne, on jen kontroluje, jestli si místo tepláků oblékl džíny. Vám se rosí čelo a on působí jako nekonečný suverén. Zastavte se na malý moment a koukněte pravdě do očí. Každé pozvání ven není začátkem pohádky se šťastným koncem a občas se místo lásky na svět dostane přátelství. Jaké indicie zaručeně odhalí, že právě vy, budete do přátelské kategorie spadat? Koukněte na náš seznam!

1. Říká vám kámo. Bohužel nevtipkujeme, jakmile vám váš vyvolený místo sladkých zdrobnělin posílá na pozdrav vole, brácho, nebo kámo, jste jasnou součástí FRIEND-zone !

2. Jíte spolu pizzu a hrajete video hry. Opravdu ani tady nejde o přihrávku plusových bodů na vaše zamilované konto.

Snimek_obrazovky_2015-06-22_v_15.19.08

3. Je k vám naprosto upřímný. Nedělá mu problém mluvit s vámi o své ex, o tom jak celý víkend bojoval s kocovinou ani o tom, jak se dnes ráno parádně vys*al!

4. Podejte si ruce děti! Ne na usmířenou, ale jako důkaz nejvyšší trapnosti, která mezi mužem a ženou může na schůzce vzniknout. Horší už je snad jen pobídka k high-five plácnutí!

5. Klidně zůstaň. Můžeš přespat na zemi, nebo bude lepší gauč? Místo aby vás pustil do své postele a ukázal vám, co všechno je schopen pro vás obětovat, nechá vás na podlaze jako psa bez jediného mrknutí oka. Tak co, že! Přece jako kámoška nejste z cukru.

Související články:

8 slavných tatínků, kterým dnes přejeme vše nejlepší
Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?
6 vlastností, díky kterým si vás zamiluje
sledujte nás na instagramu