Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Rock for People Europe

Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Rock for People Europe Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Rock for People Europe Těšíte se?
Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Rock for People Europe
{loadposition breadcrumb}

Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Rock for People Europe

Těšíte se?

Festivalů je v létě celkem dost a vybrat mezi nimi ten pravý, není úplně jednoduché. My máme ale v redakci pár favoritů, které prostě nesmíme zmeškat, a v nejbližší době je představíme postupně i vám.

Startujeme s Rock for People Europe!

Akci, která má v Čechách 20ti letou tradici, si nenecháme ujít ani letos. První termín, který se konal na začátku června v Hradci Králové má letos ještě druhé pokračování, které se v rámci oslav Plzně, jakožto evropského hlavního města kultury, bude konat od 3. do 5. 7. právě tam.

Headlinerem plzeňské edice bude proslulá britská kapela Motörhead. Rock'n'rolloví průkopníci v čele se zakládajícím členem Ianem „Lemmym“ Kilmistrem během posledních čtyř dekád odehráli už bez mála čtyři tisíce koncertů po celém světě a 4. července rozezní i prostory bývalé vozovny v areálu RfP. Těšit se od nich můžete na pár premiérových songů a samozřejmě i na novinky z alba, na kterém nyní pracují.

Snimek_obrazovky_2015-06-23_v_15.39.22

Žádnými nováčky nejsou ani další zástupci britské hudební scény, v našich končinách populární partička Modestep, která dokonale kombinuje rock s dubstepem a drum’n’bassem, nás prostě baví. A na co se můžete těšit dál? Ze sousedního Rakouska k nám zamíří pionýři elektroswingu Parov Stelar, kteří před pár dny vypustili do světa nové album s názvem The Demon Diaries. Mezi dalšími taháky festivalu jsou potvrzeni například nestárnoucí Guano Apes z Německa, kytarista a skladatel Fink, hitmakeři The Ting Tings či enfant terrible ostrovní scény, muzikant a zpěvák, Peter Doherty.

Prostě akce, na které my ani vy nesmíte chybět. Tak co? Potkáme se letos v Plzni?

Vizual_Plzen

Více informací o festivalu i podrobný program akce hledejte na http://plzen.rockforpeople.cz/.

sledujte nás na instagramu