5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex

5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex 5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex Co myslíte vy?
5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex
{loadposition breadcrumb}

5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex

Co myslíte vy?

Známe to asi všechny. Zatímco je vaše drahá polovička nažhavená na nekonečnou noční jízdu, vy máte chuť tak akorát zalézt do peřin a stejně jako Růženka usnout na věky. Dneska prostě nic nebude! Poprvé se dá snad celá situace zahrát do outu, ale při druhém postavení partnera mimo hru už si nějaký důvod vymyslet prostě musíme. A jaké výmluvy prý v posteli používáme nejčastěji a které z nich jsou stále účinné?

1. Bolí mě hlava!

Na trable s hlavou, břichem, nebo zuby se prý všechny ženy vymlouvají ze všeho nejčastěji a pro každého chlapa to tak není výmluva, kterou pochopí, ale věta, která ho nutí přemýšlet, co zase udělal špatně.

2. Kašlání, kýchání...

Mluvit jen tak naoko o bolestech prostě nestačí. Oprašte svůj herecký talent a ukažte mu, že bez chvilky odpočinku byste v průběhu zítřka taky mohla skončit na JIPu!

stop

3. Nasaďte si masku.

Nemusíte se převlékat za hrocha ani krokodýla Dundee. Bohatě stačí před odchodem do postele okurková nálož v lehce zeleném odstínu na tváři i dekoltu.

4. Usněte na povel!

Kdo uteče, vyhraje... V momentě kdy váš milý začne provádět večerní očistný rituál, vy už počítejte ovečky.

5. Mám své dny!

I když bychom nejradši celý menstruační cyklus vymazaly ze světa, občas nám jeho přítomnost může zachránit krk. Vlastně krk asi ne, ale...  

sex-pregnant-die

Související články:

Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?
10 krasavců nahoře bez, které budete milovat
Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande