Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou?

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou? Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou? Zajímavééé...
Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou?
{loadposition breadcrumb}

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou?

Zajímavééé...

O člověku si dokážeme udělat obrázek, aniž bychom s ním mluvili. Pomáhají nám k tomu jeho gesta, mimika, hlas i postavení těla.

Například založené překřížené ruce a zkřížené nohy prý signalizují, že lidé nemluví pravdu, nebo si tím, co říkají, nejsou jistí.

Pokud někdo zvedá obočí a tvoří se mu přitom na čele vodorovné vrásky, znamená to, že je v šoku, nebo někomu nedůvěřuje.

Tušili jste ale, že lze odhadnou povahu člověka i podle rukou? Přesněji podle délky prstů - ukazováčku, prostředníčku a prsteníčku.

Jaké ruce máte vy?

Typ A - ukazováček kratší než prsteníček

Typ B - prsteníček kratší než ukazováček

Typ C - ukazováček s prsteníčkem jsou na tom stejně

Handinfographic21

A co to o vás prý vypovídá?

Typ A - Jste okouzlující. Uvažujete převážně logicky. Působíte sympaticky a nedělá vám problém úspěšně vyřešit téměř jakoukoliv situaci. Dokážete se vcítit do druhých. Když máte ale starostí až nad hlavu, občas vybuchnete a jste lehce agresivní.

Typ B - Sebejistota vám rozhodně nechybí - milujete lidi a společnost. Rádi využíváte váš čas efektivně a dotahujete věci do zdárného konce. Jste velmi cílevědomí a působíte spokojeně. Uvnitř ale toužíte po dosažení stále vyšších cílů - nespokojíte se jen tak s něčím.

Typ C - Klidný a bezstarostný flegmatik. To na vás vážně sedí. Vyhýbáte se problémům a vycházíte dobře skoro s každým. Rádi pečujete o své partnery. Když se vás ovšem někdo snaží dostat z vaší mírumilovné bubliny, dokážete předvést i své stinné stránky.

Tak co, sedí to?

Související články:

5 nejlepších výmluv, kterými ho zbavíte myšlenek na sex
10 krasavců nahoře bez, které budete milovat
Budeme přátele! 5 znamení, že to není rande