JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky

JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky Inspirujte se...
JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Levné nákupy na webu podle fitness redaktorky

Inspirujte se...

Srpnové číslo časopisu JOY je na světě a my poctivě pracujeme na dalším, které vám bude dělat radost v září. A protože není nafukovací, opět vám sem, na joyonline.cz, přinášíme tipy na věci a místa, která nám dělají radost.

Valentina, šéfredaktorka

Skoro celá Praha sice nejspíš zítra odjíždí na Colours of Ostrava, ale ti, co zůstávají, by si neměli nechat ujít něžný pop up na zahrádce bistra Love Kidó na Letné. Najdou tam to nejlepší, co nabízí moje oblíbená prodejní galerie Kurator a orginální českou značku ponožek Kempink. Krásné prostředí, designové zboží, skvělé jídlo - to prostě chcete! Já bych si určitě pořídila jeden z batůžku Popular nebo mýdlo od Heleny Heinz.

Kdy: čtvrtek 16. 7. 14 – 21 hodin

Kde: Love Kidó, Šmeralova 22, Praha Letná

DSC_0161

Kristýna, fitness redaktorka

Tento týden mám bohužel neodolatelnou chuť utrácet, takže jsem si objednala další várku fitness oblečení přes anglický e-shop www.sportsdirect.com. Už jsem si odsud jednou pár věcí objednala a doporučuju jej i vám všema deseti! Najdete tady většinou sportovní kousky od značek, jako je Nike, Reebok, adidas, Londsdale, Under Armour nebo třeba USA Pro za zlomek ceny. Nenarazila jsem zatím na žádný levnější eshop, než je tenhle. Teď například čekám, až mi dorazí legíny a dvoje šortky – a za tohle všechno jsem zaplatila tisícovku, přičemž balíček mi přijde asi za týden. Už teď se nemůžu dočkat. Mrkněte tam taky.

Mariya, fashion redaktorka

Já osobně se hrozně těším na víkend. Už nějakou dobu totiž odolávám všem těm slevám, ale když jsem zahlédla akci, kterou připravily majitelky stylového secondhandu BOBINY, řekla jsem si, že u toho vážně nesmím chybět. Shopping párty a vše za 40 Kč? To už je nabídka, která se neodmítá :) Takže si pište - 18. 7. od 12 hodin, Prvního pluku 6, Karlín, Praha. Šťastný lov!

11214064_924425537637325_1404374154406735259_n_1

Sandra, grafička

Každý z nás někoho nebo něco miluje či nenávidí. Často máme i nutkavou potřebu tyto věci sdělovat svému okolí. Možností jak své pocity pustit do světa je v dnešní době nemalé množství, stačí si jen vybrat formu. Jedna z nejoblíbenějších je právě nápis na tričku. Proto mě zaujala webová stránka www.ilovetricko.cz, kde platí, co na srdci, to na tričku. Velmi jednoduše a rychle si zde můžete vytvořit tričko se svým sdělením… A navíc, pokud bude vaše sdělení dostatečně kreativní, romantické nebo vtipné, můžete své tričko dostat i zadarmo! Zkuste to taky! Třeba to bude právě to vaše heslo, které vyhraje :)

Snimek_obrazovky_2015-07-14_v_20.50.42

Karolína, on-line radaktorka

Každou chvilku brouzdám po internetu a hledám, za co bych mohla utrácet. Většinou si to následně rozmyslím a nic si neobjednám. Ale když jsem se proklikala až ke stránce vpokojicku.cz, tak mi to nedalo a pátrala jsem dál. Web plný krásných a hlavně jedinečných věcí mě uchvátil stejně jako obchůdek plný nejen bytových doplňků, ale i drobností, které přímo volají po tom, aby byly koupeny jako dárky pro někoho, kdo má rád hezké věci. Já osobně si brousím zuby na stoličku s úložným prostorem, která bude mému pokoji vážně slušet. A jestli se chcete jen pokochat, tak si nenechte ujít @vpokojicku a facebookovou stránku Vpokojíčku.cz!

169-151


Veronika, beauty redaktorka

Miluju procházky v přírodě, miluju večerní grilování, miluju ležet u vody - všechny tyhle úžasné letní činnosti mi ale dokáží otrávit nálety komárů. Navíc jim moje krev asi chutná, protože se jich na mě většinou slétá třikrát víc než na ostatní. Paráda. Takže mě vážně zaujala novinka, kterou právě začali prodávat v parfumeriích Fann. Jmenuje se „Mosquito clip“ a jedná se o plastový barevný obdélníček, který si připnete na oblečení a on svým působením drží komáry v uctivé vzdálenosti od vaší pokožky. Je napuštěný vůní, která nevadí lidem, ale komáry odpuzuje. „Mosquito clip“ si můžete pořídit ve čtyřech barvách obdélníčků nebo ho můžete koupit ve tvaru želvičky. Stojí 119 Kč. Kosmetický bože, dej, ať tato chytrá věc skutečně funguje! Pak by léto nemělo snad už ani jedinou chybu! 

99987695-2-1

Související články:

JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky
Tipy redakce: Afrodiziakální náramek, boty, běh a party
JOY TIPS: Nejlepší objevy týdne podle redakce no. 2
sledujte nás na instagramu