Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Colours of Ostrava

Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Colours of Ostrava Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Colours of Ostrava Už se to blíží!
Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Colours of Ostrava
{loadposition breadcrumb}

Festivalová sezóna! Vyrazte s námi na Colours of Ostrava

Už se to blíží!

Björk, Kasabian, Rudimental, St. Vincent, Mika, Clean Bandit, Caribou, José González, The Cinematic Orchestra, Rodrigo y Gabriela, Swans, Augustines, Klangkarussell, Other Lives, Dillon, Roni Size & Reprazent, Owen Pallett, Sly & Robbie Meet Nils Petter Molvaer, William Fitzsimmons, Faiz Ali Faiz, Avishai Cohen’s New York Division, Black Strobe... to je jen několik jmen z letošní nabídky zahraničních kapel na festivalu Colours of Ostrava, který proběhne od 16. do 19. července v úchvatném industriálním areálu Dolních Vítkovic, kvůli kterým stojí za to dorazit!

Užít si ale můžete mnohem víc kapel z více žánrů - electro, world music, jazz, rock, alternativa, soul, reggae... od Jižní Afriky po Mexiko, od Austrálie po Island, od Pakistánu po Izrael. Z České republiky zahrají například Zrní v jednorázovém projektu s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Tata Bojs, Lenka Dusilová a Baromantika, Bratři Ebenové, Stromboli, Michal Hrůza, Kieslowski, Tvrdý/Havelka, Aneta Langerová, Vladimír Merta Trio, Sto zvířat, Mucha, Lenny či Jelen.

Celkově proběhne během čtyř dnů více než 200 koncertů, divadel (Dejvické divadlo, DaeMen, Anna Polívková a Martha Issová), filmů, workshopů, diskusí či výtvarných aktivit na 15 otevřených i krytých scénách.

colours

Místem konání se stane již počtvrté industriální areál Dolních Vítkovic, který se neustále zlepšuje. Nově se můžete těšit na speciální electronic stage, nové prostory zrekonstruovaného Dolu Hlubina i nový klub a kavárnu na vysoké peci. A dál? Drive stage, Full Moon stage, Busking stage, velkoplošnou projekcí u haly Gong, designovou WTF Market and Art zónou, světelnými instalacemi, velkým Světem techniky, koncertním sálem z bývalého Plynojemu nebo vinárnou v betonovém bunkru.

Na festivalu najdete veškeré zázemí a servis: dvě stanová městečka, sleva 50% VLAK+ s Českými drahami odkudkoliv v ČR, posílená MHD, půjčovna kol, slevy či vstupy zdarma se vstupenkou na zajímavá místa v Ostravě.

Tak co potkáme se?

Více o festivalu hledejte na http://www.colours.cz/