4 důkazy, že je masturbace životu prospěšná nezbytnost

4 důkazy, že je masturbace životu prospěšná nezbytnost 4 důkazy, že je masturbace životu prospěšná nezbytnost Vědecky ověřeno!
4 důkazy, že je masturbace životu prospěšná nezbytnost
{loadposition breadcrumb}

4 důkazy, že je masturbace životu prospěšná nezbytnost

Vědecky ověřeno!

Řekněme si to na rovinu. Partner, nepartner, sebeuspokojování je v kurzu pořád a vyčítat si ho je největší hloupost pod sluncem. Když musíš, tak prostě musíš. Podle vědců navíc ani zdaleka nejde o problém, který by se měl odstraňovat pomocí terapie, nebo pořádné dávky pilulek. Ba naopak. Masturbace obecně pomáhá člověka hodit do klidu! Nejvíc benefitů má ale rozhodně v čase před spaním.

Proč? Odborníci mají vysvětlení, takže orgasmu zdar!

1. Lepší spánek

Dávka endorfinů, která se při uspokojování rozlévá do těla, pomáhá tělu relaxovat a jakmile zavřete oči, hluboký spánek dorazí na scénu. Při problémech s nespavostí vás masturbace navíc může klidně zcela vyléčit. Doporučená dávka ošetřujícího lékaře: 1x ráno, 100x večer.

2. Konec stresu

Není nic horšího, než jít spát s hlavou plnou negativních myšlenek. Postarejte se proto o další várku endorfinů a dopaminu a buďte v pohodě. S rukou v kalhotách je klidné spaní zaručeno.

3. Žhavé sny

No jasně! Sny jsou světem fantazie a taková malá předehra ve světě reality je ideálním pomocníkem k fantazii podle vašich představ. Třeba se před vámi svlékne George, Brad nebo Ryan... Tak asi dobrou, ne?!

ryan

4. Užijte si trochu zábavy

Soustřeďte se chvilku jen na sebe a užijte si jízdu podle vašich představ. Odborný názor to sice není, ale nám přijde vlastně ze všech nejdůležitější.

samantha

Let's GO!  

sledujte nás na instagramu