Víme, co očekávat, pokud randíte se zaneprázdněným klukem

Víme, co očekávat, pokud randíte se zaneprázdněným klukem Víme, co očekávat, pokud randíte se zaneprázdněným klukem Není to žádná legrace…
Víme, co očekávat, pokud randíte se zaneprázdněným klukem
{loadposition breadcrumb}

Víme, co očekávat, pokud randíte se zaneprázdněným klukem

Není to žádná legrace…

To, že pánové neradi mění své plány a priority, je známá věc. Často nemají ani minutku na to, aby odpověděli na zprávu, neradi se přizpůsobují a my z toho šílíme. Poblázněné láskou chceme s naším idolem trávit každou volnou chvilku, ale fotbal, pivo a fitko jsou většinou přednější.

Rádi bychom vám poradili, jak být stejně nad věcí jako oni, ale bohužel jsme také bezradní. Nejsložitější situace nastávají, když nerandíte s normální mužem, ale s tím extrémně vytíženým. Na to neexistují už vůbec žádné páky.

Jediné, co pro vás můžeme udělat, je přichystat vás na to, co vás s takovým mužem čeká. Štěstí přeje připraveným, nebo ne?

1. Se zaneprázdněným mužem nikdy nenaplánujete nic na poslední chvíli.

2. Neočekávejte žádné skvělé rande v sobotu večer. Většinou jim dojde energie a vše přesunou na neděli. Nebo až na další víkend...

3. Pokud někdy zrušíte rande vy, nečekejte, že se ještě někdy uvidíte.

4. Vyvarujte se (podle nich) zbytečných otázek. Nemají na ně čas. 

5. Pokud vám zavolá, že vás chce do deseti minut vidět, raději neodmítejte a nevymlouvejte se, i když váš make-up a outfit nejsou zrovna ve formě. Jen buďte vděčné, že si na vás našel chvilku. Vyhnete se tak nepříjemnostem. 

6. Přes všechny povinnosti chodí včas - raději se tedy přizpůsobte a nenechte je čekat. Je to způsob, jak nepokazit náladu hned na začátku schůzky.

7-21-Now-We-re-Even-promotional-photo-how-i-met-your-mother-30332166-1600-1066_copy

Snad jsme vás moc nevyděsili. Nemusíte se bát, že by byl vztah s trošku sobeckým mužem taková hrůza. Časem se i takoví muži přizpůsobí a pokud s ním pár prvních těžkých chvil vydržíte, odvděčí se vám.

barney-robin608x403

Související články:

4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad
Ženy mnoha postav oblékly plavky a napodobily modelky
20 nejkrásnějších mini tetování, kterými se chceme ozdobit
sledujte nás na instagramu