4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad

4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad 4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad Promyslete to!
4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad
{loadposition breadcrumb}

4 místa, kde mít sex není úplně nejlepší nápad

Promyslete to!

Horké a dlouhé letní noci jsou ideální na erotické hrátky mimo ložnici. Vídáme to každou chvilku v romantických filmech. Procházka, legrace, zamilované pohledy a hurá na věc. V autě, na pláži nebo na verandě.

Zní to sice skvěle, ale v reálu to ale není tak úplně snadné a bezpečné. Na spoustě míst to vyžaduje nevídaně dobrou kondičku a hlavně kuráž. Občas to ale nemusí vůbec dopadnout dobře.

Experimentovat se určitě vyplatí, ale raději si předem rozmyslete, co je dobré a co už je přes čáru.

Radovánky v bazénu mohou být dost fyzicky náročné. A taky váš může čekat nemilý bonus v podobě návštěvy gynekologa. Infekce nejen z veřejných koupališť jsou velice zrádné a ne úplně snadno se léčí. A to za to určitě nestojí!

Romantika na pláži. Zní to dobře, že? Pohodlně ležíte, nohy vám chladí mořská voda... Ale zároveň vás může kdokoli načapat! A co teprve ten nepříjemný pocit, až budete mít písek úplně všude? Raději si to nechte ujít!

Sex v autě za jízdy může být vzrušující, ale je to taky pěkně nebezpečné. Navíc žádná z vás asi nechcete, aby se řidiči kamionů, co jedou okolo, bavili tím, jak své muže orálně uspokojujete!

COUPLE-IN-CAR

Na balkóně může být oproti vyhřátému pokoji přijemně, ale zrovna ideální místo na milování to teda není. Pochybujeme, že vaši sousedi budou stejně jako Samantha Jones jen přihlížet a inspirovat se. V dnešní době, kdy má foťák i kameru každý, jde o dost nebezpečný experiment.

3278009704_81ea06594f

Jak jste na tom vy? Máte nějaké vzrušující vzpomínky na sex jinde než v posteli?

Související články:

Oholená, nebo neoholená? Jaký sestřih u nás dole muži preferují?
6 věcí, které jste nevěděli o ženském orgasmu
7 věcí, které jsou součástí sexu, ale nikdo o nich nemluví