Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na nohou?

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na nohou? Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na nohou? Na nás to tedy sedí!
Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na nohou?
{loadposition breadcrumb}

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na nohou?

Na nás to tedy sedí!

Co o nás vypovídají prsty na rukou už víme. Teď jsme zjistili, že i délka prstů na nohou něco znamená. Jste zvědaví co? A myslíte, že to bude opět sedět? To se hned dozvíte!

Typ A - Pokud máte nejdelší palec a další prsty jdou postupně od nejdelšího po nejkratší, znamená to, že jste vyrovnaní. Jen tak něco vás nerozhází. Toho využívají lidé z vašeho okolí, kteří vám důvěřují a často se vám svěřují nebo vás žádají o radu. Snažíte se všem vyhovět a často vás to zavede do nepříjemných situací. Díky vaší komunikativnosti z toho ale většinou hladce vybruslíte.

Typ B - Jestli vaše nohy vypadají jako ty na obrázku B, vaší hlavní předností je kreativita. Mimo stálého tvoření a vymýšlení nových věcí se také rádi učíte a zdokonalujete. Do všeho skáčete po hlavě, což je občas docela stresující a vyčerpávající. Ale i když někdy ani nevíte, jak se vám to povedlo, většinou vše zvládnete a dotáhnete do zdárného konce.

Typ C - Jsou vaše prsty na nohou v jedné rovině? Pak jste velmi spolehliví. Působíte důvěryhodně a loajálně - to vám přináší spousty skvělých příležitostí při budování kariéry. Nesmí ovšem dojít k tomu, že se vás někdo bude snažit vytlačit z vaší komfortní zóny. Máte rádi své soukromí a svůj klid.

Foot_copy

Související články:

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou?
Ženy mnoha postav oblékly plavky a napodobily modelky
Vyspěte se skvěle i v horku! 6 věcí, které vám pomůžou
sledujte nás na instagramu