JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky

JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky Je to tady!
JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky
{loadposition breadcrumb}

JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky

Je to tady!

Šílenství okolo JOY Bikini Party ustalo a my vám opět přinášíme tipy na věci, které nás jednoduše baví. Dnes tu najdete super letní vychytávky, které zajistí, že budete krásná, stylová a rozhodně se nebudete nudit :)

Valentina, šéfredaktorka

Která z vás by se nechtěla cítit jako sluncem políbená i v případě, že do dovolené je ještě daleko? Skvělým řešením pro ty, co touží po rozzářeném looku, je dekorativní řáda Greek Princess od Douglasu. Každý její produkt z vás okamžitě vykouzlí, jak už název kolekce napovídá, dokonalou řeckou bohyni. Můžete si vybrat mezi lakem na nehty se zlatými třpytkami, minerálním bronzerem, kajalovými tužkami v bílé a zlaté a tělovým pudrem v rozprašovači. Poslední zmíněný je mým absolutním favoritem, protože je sám o sobě tak hezký, že se z nej hned stala ozdoba mé koupelny!

Golden Sparkling Powder, Greek Princess, Douglas – 369 Kč.

DMU_EYES_GOLDENSPARKLINGPOWDER__861271_copy

Kristýna, fitness redaktorka

Konečně je to tady. Dita Pecháčková vydala druhou kuchařku "Deník Dity P"! Byla jsem se na ní kouknout v knihkupectví a podle mě je stejně povedená, jako ta předešlá. Ditinu první kuchařku už mám doma a vařím a peču podle ní hodně často. Její recept na jahodový nebo čokoládový dort? Na to neexistují slova. Jídla, která jsem s ní vařila se vždycky povedou. A recepty jsou srozumitelné. A fotky překrásné. A speciální Ditiny příběhy a komentáře vázající se k jídlu tak strašně osobní a hřejivé. Jasně a stručně: jestli máte rádi skvělé jídlo, zajímáte se o něj a dáte do něj vždycky kus srdce, stejně jako já, tak tuhle kuchařku musíte mít. Já pro ni letím co nejdřív.

Na www.ditap.cz kuchařku koupíte za 425 Kč.

DitaP-Denik_Dity_P.2-obalkahrbet_copy

Veronika, beauty redaktorka

Co jiného v těchto dnech může být mým favoritem, než přípravek na opalování? Na víkend jsem do tašky bez rozmýšlení sbalila Piz Buin ve spreji. Říkala jsem si, že opalovací sprej díky snadné aplikaci oceníme jak já, tak přítel a bezstarostně jsem vyrazila vstříc slunci. Při první aplikaci bělavého opalovacího fluidu mi ale došlo, že z tohoto přípravku můj muž nadšený nebude. Konečně jsem si pořádně přečetla nápis na lahvičce - „Piz Buin Instant Glow Spray SPF 15“. Ehm. Moje pokožka se krásně leskla, protože kromě ochrany, hydratace a krásné vůně dodává tento sprej díky mini třpytivým částečkám i zlatavý nádech. Takže zatímco já jsem mohla pobíhat kolem bazénu jako lesklá gazela, přítel by - v lepším případě - vypadal jako Edward Cullen z Twilight, když na něj dopadne denní světlo. Měla jsem tedy celou lahvičku Piz Buin Instant Glow pro sebe a aspoň ho pro vás mohla pořádně otestovat. A musím říct, že je vážně výborný. Nemá olejovou ani vodovou lepivou texturu. Ze spreje stříká lehké mléko, které pokožku krásně zvláční a provoní. A nechá na ní už zmiňované malé třpytky. Do plážové tašky ho doporučuji i vám. Koupíte ho třeba v parfumeriích Fann za 489 Kč. Ale pokud budete vyrážet v páru a nehodláte si hrát na Bellu a Edwarda, hoďte do tašky pro svého chlapa i nějaký opalovací krém bez třpytek. Užívejte slunce!

opalovaci-sprej-pro-okamzite-zarivou-plet-spf-15-instant-glow-sun-spray-150-ml_14185869_copy

Karolína, on-line redaktorka

Žádnou volnou chvilku si od doby, co mám elektronickou čtečku, nedovedu představit bez skvělé knížky. Je jedno, jestli jsem doma, v tramvaji nebo u vody. Mám ji v ruce téměř pořád. A upřímně si nemyslím, že jsem až tak závislá na svém Kindlu. Spíš jsem se zamilovala do Harryho Holea, hlavní postavy Nesbøho detektivních románu, kterých vyšlo už celkem deset. 10.díl - Policie - vyšel nedávno a já si na něj pomalu brousím zuby. Jsem zvědá, do jakého kouta světa se s Harrym podívám tentokrát.

Doporučená cena e-knihy je 199 Kč.

2241097-img-nesbo_copy_copy

Mariya, fashion redaktorka

Když vyrážím i na sebekratší cestu, vždy si beru spoustu beauty pomocníků, i když většinou stejně vím, že používat budu jen zlomek kosmetiky. Proto jsem také posedlá všemožnými cestovními taštičkami a zrovna teď jsem se zamilovala do toho květinového kousku od Candy Flowers, který se také dá sladit s kabelkou.

unnamed_copy

Sandra, grafička

Už od střední školy mě bavila typografie, hra s písmeny a hlavně s iniciály. Právě proto mě tento týden nadchl projekt KUKU Soni Skoncové, mladé slovenské blogerky, modelky a moderátorky. Věděli jste, že každé písmeno našeho jména má v sobě skrytý význam? Díky tomuto projektu se dozvíte jaký a můžete vaše písmenka mít i pořád u sebe a odhalit tak světu svoje písmekové já… A to dokonce velmi stylově! Podívejte se na http://www.ilovekuku.com/ a vyberte si ty svoje :)

1557347_1637613209786078_1989143456271379946_o_copy_copy

KUKU