5 věcí o spodním prádle, o které se muži nezajímají

5 věcí o spodním prádle, o které se muži nezajímají 5 věcí o spodním prádle, o které se muži nezajímají Tipnete si?
5 věcí o spodním prádle, o které se muži nezajímají
{loadposition breadcrumb}

5 věcí o spodním prádle, o které se muži nezajímají

Tipnete si?

Vybrat kvalitní podprsenku a kalhotky je vyšší dívčí. Když už je vám příjemný materiál, nesedí střih a když se podaří najít i perfektně tvarující prádlo, patří do módního pekla. Koukněte ale na seznam věcí, které si o našem spodním prádle (ne)myslí naše protějšky, a hoďte se do klidu. 
Prostě no stres a hlavně pohodlí!

1. Kalhotky s podprsenkou nemusí ladit. Jestli si ujíždíte na hledání párů pro sebe ušitých, není problém. Pánové to ale ve většině případů rozhodně neocení.

2. Fancy vzor? No problem! Ani potisk Hello Kitty nemusí ve vašem partnerovi vzbudit nekonečný odpor. Upřímně? Zkoumat ji nijak zvlášť nebude a než se nadějete bude se vaše kreslená láska z dětství válet na zemi, nebo houpat na lustru.

3. „Utratila jsem za ní 1400,-, tak jí laskavě rozepínej s citem.“ I kdybyste za podprsenku dala milión, on ji na milost nevezme.

4. Před a po! Jakmile z vás spadne push upka, prsa se zkrátka zmenší. Pokud to ale není o tři čísla, nemusí se kvůli tomu dělat zbytečné haló.

5. Krajka, satén, nebo bavlna. Materiál je otázkou pohodlí spíš pro vás, než zdrojem obdivu pro muže. Nenuťte se proto zbytečně do kouta.  

Související články:

5 věcí, které dělají muži po rozchodu
6 věcí, které muži dělají, když nejsme doma
Máte zhubnout? Jednoduchý cvik, který vám to prozradí