Druhý Metaxa Partyhaus je na světě

Druhý Metaxa Partyhaus je na světě Druhý Metaxa Partyhaus je na světě A cestuje po celé České republice!
Druhý Metaxa Partyhaus je na světě
{loadposition breadcrumb}

Druhý Metaxa Partyhaus je na světě

A cestuje po celé České republice!

Jistě jste zaznamenali, že se Metaxa rozhodla zjednodušit pořádání domácích party na maximum. Vytvořila Metaxa Partyhaus, který se momentálně nachází v Praze na Žižkově. Je to vlastně takový obývák, který si můžete pronajmout, pozvat kamarády a užít si skvělý večírek.

Ale protože jedna taková vychytávka pro celou republiku nestačila, byla uspořádána soutěž Metaxa Partyhaus Design Contest. Ta umožnila studentům vysokých a vyšších odborných škol zaměřených na design a architekturu vytvořit projekty, které posoudila odborná porota. Oceněny byly návrhů, které se umístily do pátého místa. Tým z Fakulty architektury ČVUT, do kterého patří Kryštof Vicherek, Marek Vilášek, Martina Urbanová a Tomáš Veselý, dostal ovšem tu největší odměnu - jeho projekt byl zrealizován!

Nový Metaxa Partyhaus navržený studenty se představí v několika městech. Navíc si ho můžete objednat na jakékoliv místo - jednodušše přijede za vámi! A rozhodně si v něm užijete spoustu zábavy. Nechybí v něm totiž Metaxa drinky, catering ani propracovaný audio a video sytém.

Podle nás je to skvělé! A jak se projekt líbí vám?

Snimek_obrazovky_2015-07-08_v_14.49.34

Snimek_obrazovky_2015-07-08_v_14.49.50

Snimek_obrazovky_2015-07-08_v_14.48.35

Související články:

Otestujte se! Co o vás vypovídají prsty na rukou?
20 nejkrásnějších mini tetování, kterými se chceme ozdobit
Celebrity milují kávu! 15 důkazů, které vás přesvědčí