Letní festivaly prakticky: Vychytávky, které musíte mít

Letní festivaly prakticky: Vychytávky, které musíte mít Letní festivaly prakticky: Vychytávky, které musíte mít Rozhodně se vám budou hodit!
Letní festivaly prakticky: Vychytávky, které musíte mít
{loadposition breadcrumb}

Letní festivaly prakticky: Vychytávky, které musíte mít

Rozhodně se vám budou hodit!

Pár festivalů už máme za sebou, ale velká řada z nich je ještě stále před námi. Za dobrodružstvím, novými zážitky a hudbou jezdíme během léta po celé České republice i mimo ni.

Na každou takovou akci, která trvá většinou celý víkend, je třeba se náležitě připravit. O stylových a praktických outfitech snad ani nemusíme psát. Stan, karimatku a spacák má také každý festivalový nadšenec. Ale co drobnosti, které vám pobyt v přírodě vážně usnadní? Na ty často zapomínáme!

Proto pro vás máme pár tipů, co si pořídit, abyste si vaši nonstop party užili na maximum.

1. Žízeň je zrádná a často nás přepadne, když se to nejméně hodí. Třeba během koncertu. Proto je fajn mít pití stále u sebe. Ale obyčejné lahve jsou nepraktické a těžké, ty skleněné se snadno rozbijí. Ideálním rešením je Platypus Platypreserve, lahev nejen na víno! Na www.4camping.cz ji koupíte za 315 Kč.

Snimek_obrazovky_2015-07-09_v_10.12.45

2. Jelikož v kufru potřebujeme mít spoustu oblečení a kosmetiky, praktické věci jako je nábobí často necháme doma, protože na ně prostě není prostor. Díky Jetboil Fozzils Solo pack se tohle už nestane. Jedná se totiž o praktickou skládací vymoženost. Tři misky a lžíce vám v batohu nezaberou téměř žádné místo. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody to vše koupíte za 314 Kč.

Snimek_obrazovky_2015-07-09_v_10.14.05

3. Tancování, zpívání, pití - to vše je dost náročné. Proto by měl mít každý možnost pořádně si odpočinout. My bychom zvolili stylové křesílko Trelew od dánské značky Outwell, které je nejen pohodné, ale i hezké. Vedle vašeho stanu bude vypadat prostě skvělě. Na Výstavě stanů a vybavení do přírody ho koupíte za 1 528 Kč.

Snimek_obrazovky_2015-07-09_v_10.13.32

4. A protože je potřeba všechno poctivě dokumentovat, být online a nahrávat fotky na Instagram, bez elektřiny se neobejdeme. Fajn řešením je solární nabíječka Goal Zero Guide 10 Plus, která udrží nejen váš mobil dlouho naživu. Stojí 1 490 Kč.

Snimek_obrazovky_2015-07-09_v_10.12.21

Další spoustu stylových věcí za pár korun najdete 9.8.2015 na Výstavě stanů v pražských Letňanech. My máme vybráno. Pro co tam poběžíte vy?

Související články:

JOY TIPS: Nejlepší tělový pudr na léto podle šéfredaktorky
Ženy mnoha postav oblékly plavky a napodobily modelky
36 celebrit, které mají své hvězdné dvojče
sledujte nás na instagramu