Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat

Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat Čtěte pečlivě!
Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat
{loadposition breadcrumb}

Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat

Čtěte pečlivě!

Často si to vůbec neuvědomujeme, ale některé naše reakce jsou vážně out. Je na čase to změnit!

1. Poukazování na jejich chyby

Na osobní vtípky je ve „filtrovacím období“ trošku brzy. A pokud by se měly týkat jeho výšky, nerozhodnosti nebo třeba faktu, že je fixovaný na rodiče, raději mlčte.

2. Stalking

Byl online a neodepsal! Přečetl si zprávu a pořád žádná odpověď! Říkal, že je v práci, ale checknul se s někým, koho neznám, v kavárně! Zažeňte paniku a přestaňte žít ve virtuálním světě. Pokud vás chce vidět nebo slyšet, prostě se ozve, až bude mít čas!

3. Věčné hihňání

Pokud máte stejný smysl pro humor, máte vyhráno! Můžete si notovat a smát se klidně od rána do večera. Co když to ale skřípe? Rozhodně se nesmějte stále a za každou cenu trapným vtipům a historkám. Nejen že to působí směšně, ale vašemu protějšku to dodá pocit, že je nesmírně dobrý komik a už to jen těžko změníte.

anigif_enhanced-2636-1407623640-10

4. Pití přes čáru

Na party bývá zábava a spousta příležitostí pro sbližování. Takže si to pořádně užijte! Jen je třeba vyvarovat se siláckým hláškám typu: „Zvládnu deset panáku vodky jako nic!“ Holka opilá pod obraz nikoho nebere!

tamras-oc-wedding-103-tamra-drinking_copy_copy

5. Zírání a mrkání

Letmé a sexy pohledy stoprocentně zabírají. Dejte si ovšem pozor, abyste nepůsobili vykuleně, nebo jako když se snažíte dostat kontaktní čočky zpět na své místo.

81589817

6. Mluvení o dalších mužích

Balí vás kolega? Vzal si na vás někdo od kamarádky kontakt nebo se občas vídáte s klukem z fitka? Nechte si to pro sebe! Váš momentální doprovod to určitě nezajímá a nemusíte mu dávat najevo, že má to štěstí, že trávíte svou volnou chvilku právě s ním.

7. Hraní her

Pan Božský zrušil z pracovních důvodů schůzku, na kterou jste se těšila a plánujete odplatu? STOP! Žádné výmluvy, neodepisování ani pokládání telefonu. Na to už jste přece trošku velké, ne?

miley-cyrus-wrecking-ball-miley-cyrus-35524991-500-250

8. Tajemství

Každý by měl mít svá malá tajemství. Určitě sem ale nepatří záměrné nezodpovídání otázek a zatajování informací jen pro vaši zajímavost. Pokud se ptá, očekává odpověď, ne žádné vykrucovaní.

9. Lhaní

Nestyďte se za svoje zájmy, oblíbené herce ani za vlastní názor. Buďte osobnost a stůjte si za svým. Má rád vážnou hudbu, která vás nudí? Rozhodně mu to řekněte před tím, než koupí lístky na koncert!

orig-22746998

Související články:

Hledáte prince? 9 míst, kde se seznámíte
Zamilovaní v každém věku: za 5 minut starší o 70 let
LOVE: Existuje láska na první pohled?
sledujte nás na instagramu