5 tipů, jak zaručeně ztratit kluka

5 tipů, jak zaručeně ztratit kluka 5 tipů, jak zaručeně ztratit kluka Funguje to!
5 tipů, jak zaručeně ztratit kluka
{loadposition breadcrumb}

5 tipů, jak zaručeně ztratit kluka

Funguje to!

Nedovedete si užít léto, pokud nejste single? Nechcete zažít nespoutanou party jízdu s přítelem po boku nebo toužíte po vášnivém letním románku? Prozradíme vám, jak se snadno zbavit kluka za pár dní pomocí moderních technologií.

Ale pozor! Samozřejmě nemluvíme o tom, že byste měli zahazovat zásnubní prsteny, nebo ukončovat několikaleté vztahy.

Pokud s někým tak nezávazně randíte, nechte se našimi tipy inspirovat. Pokud je to vážné, naplánujte super léto ve dvou a buďte rády, že máte po svém boku někoho, kdo vás má rád!

1. Požádejte ho, ať vám vyfotí novou profilovku. A dejte si na ní pěkně záležet. Vyzkoušejte různá prostředí, světlo i filtry!

2. Přidejte si celou jeho rodinu do přátel na Facebooku. A nezapomeňte si před tím změnit váš stav na zadaná! Pokud to neodradí jeho, vaše potenciální švagrová mu vás určitě vymluví.

3. Vytvořte nový společný instagramový profil – nickname by se měl samozřejmě skládat z vašeho i jeho jména.

4. Pokuste se přes sociální sítě skamarádit s jeho ex. Pár komentářů k fotkám, několik lajků a už se vám neozve, to nám věřte.

5. Neodpoví rychlostí blesku na zprávu? A přitom byl online? Atakujte ho brečícími smajlíky. Pokud to nezabere, přidejte zaťatou pěst. Ideálně ho ještě virtuálně šťouchněte a úúúplně omylem mu olajkujte nějakou fotku.

beach-beautiful-friends-girl-Favim.com-716250

Související články:

Zátěžové testy, kterými musí projít každý vztah
Škola flirtování: 9 chyb, kterých se musíme vyvarovat
Jste stvoření pro společné bydlení?