4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit

4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit 4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit Zkuste to!
4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit
{loadposition breadcrumb}

4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit

Zkuste to!

S každou snahou odstartovat zdravý životní styl nepřichází jen nákup běžeckých bot a permanentky do fitka, ale i snaha naprostého skoncování s alkoholem. Říká se o něm, že kazí pleť, pomáhá vytvářet vrásky, nebo třeba zpomaluje metabolismus, a přesto patří neodmyslitelně po celý rok na každý večírek, kde tak trochu pomáhá rozproudit zábavu.

Jak si ale udržet zásady zdravého životního stylu a přitom si bez zábran připít na zdraví? Máme pro vás 4 tipy, jak na to!

1. Vsaďte na bublinky

Jestli jste vášniví milovníci vína, zkuste ho na večírcích nahradit sektem. Šumivé víno, které má ve srovnání s červeným a bílým skoro o třetinu méně kalorií v každé skleničce, je navíc vytvářeno z obou typů hroznů a většinou je tak nabito i pořádnou dávnou přírodních antioxidantů.

bublinky

2. Zapomeňte na přeslazené míchané nápoje

Že vám jeden drink nemůže uškodit? Může! Koktejly plné sladkých džusů, sirupů nebo smetany, jsou pro tělo kalorickou bombou, a proto se jim s ohledem na snahu dostat se do formy vyhněte velkým obloukem. V nápojovém lístku můžete vsadit jedině na Mimosu, Gin Tonic nebo Vodka Martini.

3. Pijte čistě

O tom, jak moc se nevyplatí míchat v průběhu jednoho večera 10 druhů alkoholu, snad nikomu nemusíme říkat. Máme tady ale jinou maličkost. Když už plánujete panáka na baru, sáhněte vždy jen po lahvích s čirou tekutinou. Zatímco vodka, gin, nebo tequila vám z životního stylu zdravého člověka neudělají paseku, na všechny lahve s destilátem ve zlatavých odstínech se v tomhle ohledu můžete spolehnout. Whisky a brandy mají obecně svou barvu především díky dobarvování karamelem a jsou tak o mnoho sladší a kaloričtější než jejich průzrační kolegové na druhém konci baru.

sex_

4. Zařaďte na svůj jídelníček superfoods

Ráno bez kocoviny je kromě umírněného množství alkoholu spojeno i s tím, co jste měli k večeři. Dopřejte si před akcí pořádnou porci kapusty, řepy, okurky nebo melounu! Kromě dokonalé hydratace vašeho těla vám díky minerálům a antioxidantům bude ráno na 100 % hej!

Související články:

10 důkazů, že jde jen o sex
Vyzrajte na kocovinu: 6 věcí, které vás zachrání
Víme, co o vás prozrazuje vaše oblíbená káva!
sledujte nás na instagramu