5 tipů, jak se cítit skvěle během 60 sekund

5 tipů, jak se cítit skvěle během 60 sekund 5 tipů, jak se cítit skvěle během 60 sekund Vyzkoušejte to a vykouzlete si úsměv na tváři!
5 tipů, jak se cítit skvěle během 60 sekund
{loadposition breadcrumb}

5 tipů, jak se cítit skvěle během 60 sekund

Vyzkoušejte to a vykouzlete si úsměv na tváři!

1. Správné držení těla

Mít rovná záda neznamená jen plus pro vaše zdraví, jde také o psychologický tah. Lidé se vzpřímeným postojem působí sebevědomým dojmem a jejich tělesná stavba jim pomáhá i k lepší náladě. S narovnanou páteří jste zkrátka nad věcí a splíny, které vás pronásledují, když jste schoulení v klubíčku v rohu postele, vám dají sbohem.

2. Vsaďte na schody

Ano, jestli nejste obyvateli 20. patra vyrazte pro jednou místo výtahu vzhůru do nekonečna a ještě dál pěšky. Rozproudíte v sobě život a kromě nového přísunu energie se můžete po pár dnech chození po svých těšit i na pevnější pozadí a stehna!

3. Citronová voda? To chceš!

Snižuje riziko zánětů, podporuje trávení, má skvělé detoxikační účinky pro celé tělo, osvěžuje dech a ještě dodává tělu energii! Potřebujete snad ještě nějaký důvod k tomu se jí napít?

lemon_water

4. Dopřejte si spánek v úplné tmě

Že ve spánku spalujeme tuky už jsme vám určitě říkali, tentokrát pro vás ale máme novinku. V absolutní tmě tělo podle všeho produkuje ke všem spalovačům ještě jednoho pomocníka, melatonin, který pomůže odbourávat tuky ještě rychleji! Takže rolety dolů...

5. Jednu lžičku jablečného octa! Povinně...

Každé ráno vám pomůže přirozeně snížit hladinu cukru v krvi, pročistí tělo a probudí ve vás život, je dokonalým pomocníkem při hubnutí a pomůže vám i jako prevence rakoviny a srdečních onemocnění. Prostě skvost!

Související články:

4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit
10 módních tipů, jak získat francouzský šarm
30 věcí, které musíte udělat alespoň jednou za život!
sledujte nás na instagramu