Průvodce rozchodem: Věci, které vám nedají spát

Průvodce rozchodem: Věci, které vám nedají spát Průvodce rozchodem: Věci, které vám nedají spát Byl to vůbec správný krok?
Průvodce rozchodem: Věci, které vám nedají spát
{loadposition breadcrumb}

Průvodce rozchodem: Věci, které vám nedají spát

Byl to vůbec správný krok?

Ať už kopačky dáte nebo je dostanete, nikdy to není nic příjemného. Je to velký zásah do života. Může to změnit váš pohled na svět, vaše koníčky, okruh přátel a rozhodně to ovlivní vaši náladu. Nejde si naplánovat, po jaké době budete opět v pořádku a kdy zase začnete randit.

Někdy se trápíme dlouhé měsíce nebo dokonce roky, jindy přijde nový partner jako blesk z čistého nebe a rázem jsou všechny problémy zažehnány.

Nejčastěji se ale stává to, že navenek působíme spokojeně a vyrovnaně. Uvnitř se však trápíme, i když si to nechceme přiznat. Pokud tápete a vlastně ani sami nevíte, jestli jste se přes rozchod již přenesli nebo ne, přečtěte si pár věcí, které vyrovnaní lidé stoprocentně nedělají…

1. Odstřižení od přátel - máte pocit, že s vámi není zábava a kamarády byste unudili k smrti. Proto raději zůstáváte doma a hledáte nové a nové výmluvy, proč nemáte čas…

2. Stalking - profily svého ex na sociálních sítích znáte nazpaměť. Sledujete i jeho kamarády a hlavně kamarádky… Se kterou to asi tak zrovna táhne?

3. Zbavujete se všeho, co vám připomíná bývalého přítele, vyhýbáte se místům, která jste společně navštěvovali a vzdáváte se zábavy, která vám dříve dělala radost.

2013-08-07-3

4. Nemáte chuť poznávat nové lidi ani věci - to, co jste zažívali dřív, bylo jednoduše nejlepší a nic se tomu nevyrovná, i když si to nechcete přiznat…

5. Najednou, z ničeho nic, si nemůžete vybavit žádná negativa posledního vztahu. ,,Proč jsme šli vlastně od sebe?”

movie-review-photo-_-the-break-up-screen-savor

Související články:

4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit
LOVE TIPY: Zaháčkujte si muže pomocí komplimentů
10 důkazů, že jde jen o sex
sledujte nás na instagramu