Účinné zbraně proti celulitidě najdete i v lednici

Účinné zbraně proti celulitidě najdete i v lednici Účinné zbraně proti celulitidě najdete i v lednici Vyzkoušejte je…
Účinné zbraně proti celulitidě najdete i v lednici
{loadposition breadcrumb}

Účinné zbraně proti celulitidě najdete i v lednici

Vyzkoušejte je…

Dolíčky na stehnech a zadečku trápí téměř každou z nás. Pokud si lámete hlavu, proč je máte zrovna vy, i když dodržujete zdravou životosprávu a cvičíte, tak odpověď je snadná. Genetika.

Často si za to ale můžeme samy. Většina z nás má několik zlozvyků, které podporují tvorbu pomerančové kůže.

Teď, v létě, je to vidět nejvíce. Nosíme plavky, sukně a šortky a necítíme se úplně dobře. Přitom stačí změnit několik návyků a celulitida začne pomalu ustupovat.

My vám teď prozradíme ty úplně základní, které se týkají stravy…

1. Pijete dost vody? Při dostatečném pitném režimu nemá celulitida téměř žádnou šanci. Pokud vás trápí, je jasné, že pijete málo. Začněte na to tedy myslet a mějte lahev s vodou stále u sebe! Přidejte do ní limetu nebo okurku a bude to úplně báječné!

2. Dalším prohřeškem bývá nedostatek zeleniny a ovoce. Vyrazte na nákup a naplňte lednici rajčaty, okurkami, špenátem, listovými saláty a pomeranči. Pokud budete mít na něco chuť, udělejte si rychlý mix z těchto dobrot a ochuťte ho třeba olivovým olejem s česnekem a bylinkami. Vynechte sůl!

3. Sůl je totiž další nepřítel, pokud chceme mít hladkou pokožku.

4. Jezte dostatek zdravých olejů - mimo olivového a třeba kokosového oleje jsou skvělá i různá semínka, oříšky a avokádo.

5. Omega-3 mastné kyseliny nám v boji také pomohou. Dejte si tedy častěji lososa nebo tuňáka. Pokud ryby nemáte v lásce, zauvažujte o kvalitním doplňku stravy.

Související články:

TEST: Co o vás prozrazuje váš fitness outfit?
4 způsoby, jak pít alkohol a být stále fit
Kam na dovolenou snů? 8 nejkrásnějších pláží světa
sledujte nás na instagramu