Na palubě letadla jedině stylově! Co nosí posádky slavných aerolinek?

Na palubě letadla jedině stylově! Co nosí posádky slavných aerolinek? Na palubě letadla jedině stylově! Co nosí posádky slavných aerolinek? Rozhodně nic nudného ani nekvalitního…
Na palubě letadla jedině stylově! Co nosí posádky slavných aerolinek?
{loadposition breadcrumb}

Na palubě letadla jedině stylově! Co nosí posádky slavných aerolinek?

Rozhodně nic nudného ani nekvalitního…

My, jako cestující, dáváme většinou přednost pohodlí. Nedovedeme si představit několika hodinový let v pouzdrové sukni a korzetu. Ideálním outfitem jsou podle nás třeba boyfriend jeans, tenisky a tričko.

O to víc obdivujeme letušky, které okolo nás téměř běhají, na nohou mají lodičky a stále vypadají skvěle a elegantně.

Prohlíželi jste si někdy jejich uniformy? Ne? Tak to při příští návštěvě letiště určitě napravte. Často jde totiž o umělecké kousky z dílen světových návrhářů.

A bychom vám to trošku zjednodušili, vybrali jsme pro vás 5 společností, jejichž cabin crews jsou podle nás nestylovější na světě.

Emirates Airlines

Nejsofistikovanější uniformy vůbec. Na jejich návrzích se podílí Simon Jersey, který se v tomto oboru pohybuje více než čtyřicet let. Zajímavostí je, že nikdo z posádky nesmí nosit ani nejmenší část uniformy, pokud není ve službě.

Emirates

Air France

Tak tady vznikají uniformy pod taktovkou Christiana Lacroix. Jsou glamour a chic!

air_france_2

Virgin Atlantic

Posádky této společnosti obléká Vivienne Westwood. Typická červená barva uniforem k Virgin Altantic již neodmyslitelně patří. Alespoň jedno jejich sako by se líbilo i nám, to nepopíráme…

westwood-embed-2_2961469a

Etihad

Základ uniforem je velmi podobný jako u Emirates. Avšak při speciálních příležitostech jsou letušky Etihad naprosto nepřehlídnutelné a originální!

etihad_2

etihad

Quantas

Jejich novou kolekci uniforem předvedla mimo jiné i modelka Miranda Kerr. A vypadala při tom neuvěřitelně krásně! Za vznikem nadčasových outfitů společnosti Quantas stojí australský návrhář Martin Grant. Vytvořil skvělé kousky, hlavně jeho baloňák by se nám v šatníku hodil.

quantas_2

Quantas

Související články:

10 módních tipů, jak získat francouzský šarm
Boho: galerie plná vintage módy i designu
Rovnice stylu: Jak být módní ikonou 7 dní v týdnu?
sledujte nás na instagramu