Musíte navštívit: Dyzajn market Festival

Musíte navštívit: Dyzajn market Festival Musíte navštívit: Dyzajn market Festival Velká open air akce, na které nesmíte chybět!
Musíte navštívit: Dyzajn market Festival
{loadposition breadcrumb}

Musíte navštívit: Dyzajn market Festival

Velká open air akce, na které nesmíte chybět!

Milujeme nákupy, hudbu, party, zábavu i centrum Prahy. A už tento víkend 1. a 2.srpna od 10:00 se v Praze na Střeleckém ostrově koná něco, co všechny tyto věci spojuje. Co to je?

Největší prodejní výstava autorské tvorby v ČR pod širým nebem - Dyzajn market Festival. Jako vždy tu najdete spoustu českých i zahraničních návrhářů a skvělý doprovodný program. Akce je zdarma, bezbariérová a dog-friendly. To ovšem není všechno. Můžete se těšit i na skvělá vystoupení hned několika kapel!

Na hlavní stagy uvidíte:

Skupinu Jelen - muzikanty z Přibyslavi a Prahy, kteří získali cenu Anděl za Objev roku a zlatou deska za třítisícový prodej alba Světlo ve tmě.

JELEN

Olats otesoc - multižánrovou kapelu, která o sobě otevřeně říká, že jejich texty nemají žádný hlubší smysl, že melodicky občas vykrádají sami sebe, že drží pohromadě jen díky vidině rychlé slávy a velkých peněz, které se v hudebním průmyslu točí, zatím bohužel mimo cesty, jimiž jdou.

Trio Sunflower Caravan, které je známé nejen u nás, ale také například ve Švédsku a v Irsku.

Kontroverzní duo Čokovoko, které se samo uvádí takto:"Jsme od roku 2006 nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně. Hrály jsme už na učilišti, v Roxy, v notářství, na Flédě, na dědových narozkách, v Dobrém ránu s ČT a na party pro delikventy – jen u Vás ne.

CokoVoko

PSH - hip hopovou klasiku, kterou netřeba představovat.

PSH_copy

Kapelu No Surprise - pokud si užíváte léto a navštěvujete hudební festivaly, tak je stoprocentně znáte!

Circus Problem - původně hospodskou bandu, která vám zahraje mix balkánské cikánské a klezmer hudby, diskotékové beaty, electro swing i líbivý pop.

Skupinu Pilot, skvělé předskokany kapel Chinaski a Lucie, kteří vám zahrajou na velkou spoustu hudebních nástrojů. Těšte se!

Vložte kočku - čtyřčlenou formaci, která mísí ve své tvorbě celou řadu hudebních žánrů a určitě se vám bude líbit.

Eddie Stoilow - známá a hlavně skvěle sehraná skupina, která spolu hraje ve stejném složení již 12 let. Díky jejich spontánnosti to bude určitě velká show!

Eddie_Stoilow_copy

My si tuhle akci u vody rozhodně nenecháme ujít! S kým z vás se tam potkáme?

Další informace i časový harmonogram najdete na stránce www.dyzajnmarket.com!

Související články:

10 módních tipů, jak získat francouzský šarm
Rovnice stylu: Jak být módní ikonou 7 dní v týdnu?
8 nepsaných módních pravidel, které musíme následovat
sledujte nás na instagramu