5 věcí, za které by se ženy měly přestat stydět

5 věcí, za které by se ženy měly přestat stydět 5 věcí, za které by se ženy měly přestat stydět Hlavu vzhůru!
5 věcí, za které by se ženy měly přestat stydět
{loadposition breadcrumb}

5 věcí, za které by se ženy měly přestat stydět

Hlavu vzhůru!

1. Máte svůj názor a nebojíte se ho říct nahlas.

Přestaňte se svazovat očekáváním druhých a buďte sama sebou. Braňte svůj názor a buďte na něj hrdá. Nedovolte, aby vás svázal strach z reakcí vašeho okolí a už navěky buďte silná. Nenecháte na sobě přece štípat dříví!

2. Nemáte „ideální“ tělo!

To, že se nepodobáte andílkům Victoria's Secret, není hřích. Jste prostě taková, jaká jste a stresovat se kvůli jiným mírám než 90-60-90 je nesmysl. Zapomeňte proto na diktát dokonalých křivek a vzbuďte v sobě sebevědomí.

3. Neplánujete si pořídit potomka.

Proč by vám někdo měl říkat, kolik byste v budoucnu měla mít dětí. Jestli vaši rodiče čekají, že ve 22 letech porodíte paterčata, je to jejich věc. Vy se nenechte komandovat a jděte si za svým snem. Ať už s dětmi nebo bez dětí.

4. Rozpadne se vám pod rukama dlouholeté přátelství.

Není nic neobvyklého, že přátelství občas zanikají. Možná jste spolu v dětství trávili 24 hodin denně, ale s postupem času si najednou nemáte co říct. Nevyčítejte si to a uvědomte si, že na rozpad vztahu vždycky musí být dva. A nebojte se, jedno přátelství končí, druhé začíná.

5. Nejste postelová královna!

Kdo by nechtěl dokonale uspokojit svého partnera hned na poprvé... My tedy rozhodně ano, ale nebudeme si vyčítat, když to prostě hned nevyjde. A vy si to nevyčítejte taky. K dokonalému sexu je důležitá cesta plná důvěry a taky vyslovení všech vašich přání a s trochou vzájemné snahy to prostě vyjde příště.

Související články:

Sex ráno, odpoledne i večer? Kdy je ideální čas?
Jak by vypadali Disney princové ve světě živých?
7 zlozvyků, které vám brání zhubnout
sledujte nás na instagramu