Musíte vidět: Anne jako nová (milá) Miranda Priestly

Musíte vidět: Anne jako nová (milá) Miranda Priestly Musíte vidět: Anne jako nová (milá) Miranda Priestly Venku je zatím jen trailer, ale my už víme, že tenhle snímek bude stát za to!
Musíte vidět: Anne jako nová (milá) Miranda Priestly
{loadposition breadcrumb}

Musíte vidět: Anne jako nová (milá) Miranda Priestly

Venku je zatím jen trailer, ale my už víme, že tenhle snímek bude stát za to!

Vzpomenete si ještě na nejlepší fashion snímek Ďábel nosí Pradu, který nás pod vedením Meryl Streep alias Mirandy Priestly pustil do zákulisí vzniku módního časopisu Runway? My nemůžeme zapomenout, protože kdo by nechtěl být Andrea Sachs...

Ze světa módní žurnalistiky ale přijde v říjnu i další snímek s názvem Stážista. Anne Hathaway v něm samozřejmě nesmí chybět! Z poskoka si ale polepší na zakladatelku internetového portálu o módě a jako nový článek do redakce přijme Bena Whittakera, důchodce, který se stane stejně jako kdysi Anne novým stážistou. Bena si v podání Roberta De Nira zamiluje celá firma a on se časem stane nejdůležitějším článkem i pro svou vlastní šéfovou.

Nevíme, jak vy, ale my už se premiéry 22. října nemůžeme dočkat, a mezi sledováním traileru k super snímku letošního podzimu si asi střihneme i malé opakování ďábelského vydavatelství!

Související články:

Nejvýraznější vlasový trend roku 2015? Vsaďte na #grannyhair
10 důvodů, proč milujeme film Ďábel nosí Pradu
VIP LOOK: Jak sluší celebritám bílá košile?