Za co Beyoncé utratila skoro půl milionu dolarů? Tipněte si!

Za co Beyoncé utratila skoro půl milionu dolarů? Tipněte si! Za co Beyoncé utratila skoro půl milionu dolarů? Tipněte si! Nám to přijde jako zbytečná investice, ale třeba se nás rozhodnete přesvědčit o opaku.
Za co Beyoncé utratila skoro půl milionu dolarů? Tipněte si!
{loadposition breadcrumb}

Za co Beyoncé utratila skoro půl milionu dolarů? Tipněte si!

Nám to přijde jako zbytečná investice, ale třeba se nás rozhodnete přesvědčit o opaku.

Že celebrity občas utrácení nesmyslné částky za nesmyslné věci, už jsme si zvykli, ale co... Jejich účet jim to dovolí a v takovém případě nad nimi prostě nemáme právo ohrnovat nos. Čeho je ale moc, toho je prostě příliš, a když se k nám donesla zpráva o novém dealu Beyoncé, které podle nás vyhodila za nový fashion doplněk přes 300.000 amerických dolarů úplně zbytečně, museli jsme si už ťukat na čelo.

Nové střevíčky, které si zpěvačka koupila kvůli pár záběrům v novém videoklipu za to podle nás prostě nestojí. I přesto, že jejich tvůrce Christopher Michael Schellis dal Bey doživotní záruku a slib, že boty bude nosit i její dcera Blue Ivy i další z řady dívčích potomků, o reálné ceně bychom pořád měli potřebu diskutovat. No jo, diamanty, zlato, ale co... Pořád jsou to jen boty, a podle nás ani ne příliš hezké... K novince do sbírky si ale, aby částka z konta ubyla více zaokrouhlená, pořídila ještě diamantový pás, který je na tom s vkusem podobně na hraně. 

Řekněte ale sami, líbí se vám nový pár, kterým Bey oživila svůj botník, nebo byste za podobné sandálky nedali dobrovolně ani korunu (nebo americký dolar)?

bey

bey_3

bey_2

gif_boty

Související články:

Musíte vidět: Cara Delevingne má na hlavě růžovou
Seznamte se: Calvin Harris od vytahaných triček do spodního prádla
Dům snů: Pojďte na návštěvu ke Kanyemu a Kim
sledujte nás na instagramu