SOUTĚŽ! Vyhrajte vstupenky na film Věčně mladá!

SOUTĚŽ! Vyhrajte vstupenky na film Věčně mladá! SOUTĚŽ! Vyhrajte vstupenky na film Věčně mladá! Ten prostě musíte vidět!
SOUTĚŽ! Vyhrajte vstupenky na film Věčně mladá!
{loadposition breadcrumb}

SOUTĚŽ! Vyhrajte vstupenky na film Věčně mladá!

Ten prostě musíte vidět!

Jde o romantické drama s krásnou Blake Lively v hlavní roli! Příběh popisuje životní útrapy hrdinky Adaline, která přežila vážnou autonehodu. Ne ovšem bez následků. Stane se podivná věc - Adaline přestane stárnout. Na první pohled vám to může připadat jako zázrak stejně jako nejdříve jí. Bohužel je do té doby, než zjistíte, kolik problémů je s tím spojeno.

Zajímá vás, jak to celé dopadne? Tak hurá do kina!

Máme pro vás 5 x 2 vstupenky do sítě multi kin Cinema City na tento skvělý film. Výherkyně dostane také luxusní prádlo od značky Follia Intimo.

Zajímá vás, jak tyhle fajn ceny vyhrát? Je to vážně snadné! Vyfoťte jakkoliv nápaditě srpnové číslo časopisu JOY s Blake Lively na obálce a sdílejte fotku na Instagramu s hashtagy #vecnemlada a #casopisjoy. Soutěž probíhá do půlnoci 12.srpna 2015.

Pokud jste již svou fotku se srpnovým číslem časopisu JOY na Instagramu sdíleli, stačí přidat správné hashtagy a automaticky jste do soutěže také zařazeni!

Redakce časopisu JOY následně vybere 5 nejpovedenějších fotek, které odmění dvěma vstupenkami do sítě multi kin Cinema City na snímek Věcně mladá a luxusním prádlem od značky Follia Intimo.

Tak neváhejte a soutěžte! Těšíme se na vaše originální a krásné fotky na Insagramu!

JOY_Instagram_soutez

Fotka prádla je pouze ilustrační.

Související články:

Nejroztomilejší domácí mazlíčci celebrit
17 věcí, které jste nevěděli o Gossip Girl
HOT NEWS: Blake Lively je konečně maminka
sledujte nás na instagramu