Festivalová sezóna: Vyrazte s námi na Finlandia Mácháč

Festivalová sezóna: Vyrazte s námi na Finlandia Mácháč Festivalová sezóna: Vyrazte s námi na Finlandia Mácháč Slaví se už 15. výročí a vy byste u toho neměli chybět.
Festivalová sezóna: Vyrazte s námi na Finlandia Mácháč
{loadposition breadcrumb}

Festivalová sezóna: Vyrazte s námi na Finlandia Mácháč

Slaví se už 15. výročí a vy byste u toho neměli chybět.

Pláž Klůček u Máchova jezera se letos už po patnácté promění v elektronickou taneční scénu a opět představí velkou nálož světových hvězd. Největší dance open-air akce u nás letos potrvá od 21. do 22. srpna a bude to opět dvoudenní party světových rozměrů. Už v pátek vystoupí například francouzský producent Madeon, který přijede poprvé do ČR v rámci tour ke svému albu Adventure. V sobotu pak bude poprvé porušena tradice, kdy vystupují pouze domácí umělci, a do programu budou zařazeni také zahraniční DJs v čele s holandskou hvězdou Sanderem van Doornem.. Součástí budou další stage, které se zaměří na techno a electro / progressive house.

A kdo kromě dvou hlavních star na festivalu vystoupí?

Těšit se můžete i na Juliana Jordana, který svou dráhu na festivalu Finlandia Mácháč nastartoval už před dvěma lety jako nejmladší ze všech vystupujících umělců. Jeden z těch, který dokázal, že kvalitní taneční hudba, určená pro masy, může vzniknout z undergroundových kořenů a ještě si může zachovat charakteristický zvuk je samozřejmě Don Diablo, který kromě aktuálních hitů rozhodně sáhne i do své hudební minulosti, ve které se úspěšně spojil se jmény jako Kelis, Alex Clare, Example nebo Noisia. Holanská dvojice Firebeatz, která patří v posledních dvou letech k těm nejproduktivnějším na scéně zase přijede s hity o Heroes, Bazooka, Arsonist, Helicopter nebo It Was You, kterou najdeme na posledním albu Calvina Harrise. A co Cedric Gervais? Francozský DJ a producent, který se může pyšnit soškou Grammy v kategorii Nejlepší remix (Best Remixed Recording), kterou získal za taneční verzi skladby Summertime Sadness od Lany Del Rey, vám rozhodně nedá spát a na jeho electro hity budete chtít tančit celou noc.

A kdo dál? Těšit se rozhodně můžete i na jména jakými jsou Franky Rizardo, Carlo Lio, Goldfish, nebo třeba Disciples!

Na téhle party prostě nesmíte chybět a kromě možnosti koupi vstupenek v síti Ticketpro pro vás budeme u nás na FB časopisu JOY až do 12. srpna o pár lístků soutěžit! Zkuste svoje štěstí!

Finlandia_Machac_2015

Více informací o festivalu hledejte na http://www.festival-machac.cz/.

Fotogalerie:

Související články:

Food inspo: Nejlepší party menu na letní grilování
Rita Ora září: Stala se tváří kampaně značky Tezenis!
JOY TIPS: Zjistěte, na co šetří fashion redaktorka