8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší

8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší 8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší No stress holky, o tomhle páni vážně nepřemýšlí...
8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší
{loadposition breadcrumb}

8 věcí, které ve vztahu muži prostě neřeší

No stress holky, o tomhle páni vážně nepřemýšlí...

1. Kam půjdete na večeři. Jestli v nervech vymýšlíte ideální variantu a rozmýšlíte se mezi českou hospodou, italskou pizzerií nebo francouzským bistrem hoďte se do klidu. Není důvod se z toho stresovat. Prostě vyberte místo podle toho, na co máte zrovna chuť, on to zvládne bez problémů.

2. Jestli na sobě máte, nebo nemáte make-up. Když už si vás jednou vybral, miluje vás takovou jaká jste ve všech vašich verzích.

3. Jaký dojem jste udělaly na jeho kamarády. Věřte, že mnohem víc ve stresu je z toho, jaký dojem udělá on na ty vaše.

4. Jak dokonale máte uklizeno. Ano, občas narazíte na puntičkáře, který si do zmačkaného povlečení prostě nelehne, ale pravděpodobnost je to vážně mizivá. Zbytku mužského světa je prostě jedno jestli vám na skříni visí ručník a parfémy na kosmetickém stolku nejsou seřazené podle barev a velikosti.

5. Když jim píšete a nepíšete. Ano, po hádce v napjaté atmosféře možná čekají, co se bude dít, ale v normálním stavu, kde je vše OK, není nic potřeba zbytečně hrotit. Zvládnou si s vámi psát celý den, stejně jako se zvládnou celý den neozvat. Normálka.

jimmy

6. Jestli milujete stejné věci. Ještě žádný pár se nerozešel kvůli tomu, že jeden z páru miluje mexickou a druhý indickou kuchyni.

7. Kolikrát v týdnu máte rande. No jasně, že vás rád vidí, ale neudělá kovbojku z toho když vám to už třetí den v řadě prostě nevyjde.

8. Kolik vážíte. Když jste se seznámili měla jste o 5 kilo méně? No a co? Dokud se z tyčinky neproměníte v meloun asi těžko vám bude kázat o ideálních mírách.   

Související články:

Jennifer Aniston a Justin Theroux si řekli své ANO!
Sex ráno, odpoledne i večer? Kdy je ideální čas?
Jak na vášnivý sex? Věnujte čas předehře!
sledujte nás na instagramu