#bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen

#bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen #bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen Buďte na všech snímcích prostě dokonalá.
#bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen
{loadposition breadcrumb}

#bebeauty: Jak být fotogenická podle Chrissy Teigen

Buďte na všech snímcích prostě dokonalá.

Taky se při pohledu na fotky celebrit ptáte, jak je možné, že jim to sluší z každého úhlu při úsměvu i v slzách? My jsme to dlouhou dobu nechápaly a i když jsme na Instagramu kouzlily neustále s filtry a různými přídavky světla a kontrastu, výsledek se nám zdál uspokojivý jen málokdy.

To se ale ode dneška zásadním způsobem mění.

Už nějakou dobu pozorujeme na sociálních sítích i na červeném koberci Chrissy Teigen, americkou modelku, která nám přijde dokonalá prostě permanentně a máme její tip! Tedy spíše tip její makeup artist Mary Phillips, která se vedle Chrissy stará o dokonalý look Christiny Aquilery, Gwen Stefani nebo Jennifer Lopez. A jak na to?

Při focení nové kuchařky, kterou Chrissy píše, vsadila Mary na jednoduchost přirozeného vzhledu. „Základem je správný odstín make-upu, který je nutné nanášet na tvář v tom nejjasnějším světle. Hravě si tak všimnete každého detailu a nikdy se vám na tváři neobjeví fleky a zbytečně velké vrstvy. Nezapomínejte ani na fixátor, díky kterému vaše plet vydrží dokonalá po celý den. Dost často ho používám i několikrát denně, aby tvář vypadala neustále svěží. A co se týče očí? Nedám dopustit na kleštičky na řasy. Nahřejte si je před použitím a radujte se ze super výsledků. Vlasy přece také nenatáčíte studenou kulmou.“

Snimek_obrazovky_2015-08-12_v_13.10.28_copy

Dobře na nákupní seznam tedy dáváme make-up, fixátor ve spreji a kleštičky, kromě toho ale chceme i rtěnku v sytých tónech a výsledek bude k nezaplacení. Těšte se na Instagramu!

Snimek_obrazovky_2015-08-12_v_13.10.14

Související články:

Inspirace: Fit ženy, které dřou pro postavu snů
7 celebrit, které vyrostly do krásy
Nejbláznivější beauty trend? BUBBLE NAILS #hotornot
sledujte nás na instagramu