Pojďte si zahrát: Pixely ožívají na stříbrném plátně

Pojďte si zahrát: Pixely ožívají na stříbrném plátně Pojďte si zahrát: Pixely ožívají na stříbrném plátně Kdo by se nechtěl ponořit do hry na 100%?

Pojďte si zahrát: Pixely ožívají na stříbrném plátně

Nahrávání videa ...
Kdo by se nechtěl ponořit do hry na 100%?

Vzpomenete si ještě na retro videohry? To jasně PAC-MAN, Galagy nebo třeba Dongy Kong? My rozhodně ano a společně s námi i Sam Brenner (Adam Sandler), Will Cooper (Kevin James), Ludlow Lamonsoff (Josh Gad) a Eddie Plant (Peter Dinklage), kteří v dětství svým hraním zachránili snad tisíckrát svět – a stálo je to pokaždé 25 centů ve videoherně. Teď ho ale musí zachránit doopravdy. Když mezigalaktičtí mimozemšťané neporozumí videozáznamům klasických videoher a přeberou si je jako vyhlášení války, zaútočí na Zemi s armádou jednotek, která je se až podezřele podobá postavám z videoher – a prezident Cooper musí povolat své staré kamarády z dětství, aby společnými silami zachránili svět před zkázou v podobě PAC-MANa, Donkey Konga, Galagy, Centipede a Space Invaders. Připojuje se k nim také podplukovnice Violet Van Pattenová (Michelle Monaghan), specialistka, která hráčům dodává jedinečné zbraně, určené k boji s mimozemšťany.

My už se téhle podívané nemůžeme dočkat! Premiéru má už zítra 13. 8. a vyjde ve 2D i 3D verzi a my už pomalu rezervujeme lístky. A co vy, přidáte se?

Pixely_banner_Pacman

sledujte nás na instagramu